Patruliai sprukusiame automobilyje aptiko kontrabandinių cigarečių

Rugpjūčio 12 d. apie 22 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami kelyje Babriškės-Varėna-Eišiškės, pastebėjo automobilį „Audi 100″, kuris išvažiavęs iš šalutinio kelio į pagrindinį, apsisuko ir nuvažiavo Vaidagų k. link. Pareigūnams šis vairuotojo elgesys pasirodė įtartinas ir jie nusprendė patikrinti Vaidagų apylinkes.

Netoli minėto kaimo, miškelyje, pareigūnai pamatė stovintį automobilį „Audi 100″. Dar bevažiuodami pareigūnai pastebėjo, kad iš automobilio iššoko jaunuolis ir nubėgo gilyn į mišką. Nors patruliai ir ėmėsi visų įmanomų priemonių vairuotoją sulaikyti, tačiau nepavyko. Pareigūnai ant galinės „Audi 100″ sėdynės rado 4 dėžes kontrabandinių cigarečių „Fest“. Dėžės buvo  polietileniniuose maišuose. Automobilis ir jame rastos cigaretės buvo pristatyti į Šalčininkų r. PK. Detaliau apžiūrėję automobilį, pareigūnai bagažinėje aptiko dar 8 dėžes cigarečių. Iš viso buvo aptikta  5 898 pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 1 d.) Šalčininkų policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Netrukus Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė šia nusikalstama veika įtariamus R. Š. (gimusį 1983) ir E. A. (gimusį 1988). Jie uždaryti į areštinę.

Vilniaus aps. VPK informacija