Sulaikytas automobilius padegęs asmuo

2014 m. rugpjūčio 14 d., nakties metu, Zarasuose, P. Širvio ir S. Nėries gatvėse, automobilių stovėjimo aikštelėse, buvo padegti du automobiliai „Audi 100″ ir „VW Passat“. Tik dėl policijos pareigūnų profesionalumo ir sumanomo, netoli įvykio vietos buvo sulaikytas zarasiškis A. B, gim. 1980 m.

Atliekant tyrimo veiksmus buvo nustatyta, kad A. B. padegė ne tik šiuos du automobilius, bet ir pavyko atskleisti kitas šio asmens padarytas nusikalstamas veikas, kurios Zarasuose sukėlė didelį atgarsį visuomenėje, jo įvykdyti nusikaltimai tęsiasi nuo 2012 m. lapkričio 14 d. Dviejų metų laikotarpyje A. B.  Zarasuose subadė 9 automobilių padangas ir padegė tris automobilius. Šiuo metu nustatyta 11 660 litų žala nukentėjusiesiems, tačiau ši suma dar negalutinė – didės. Vyksta ikiteisminis tyrimas. A. B. paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Zarasiškiui pareikštas įtarimas dėl 12 tyčinių svetimo turto sunaikinimų (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso  187 str. 1 d., 2 d. ir 3 d.), už ką gresia laisvės atėmimo bausmė iki 5 metų.

Utenos aps. VPK informacija