Vienas geriausių pasaulio motoakrobatų Arūnas Gibieža stebins žiūrovus

Rytoj Vilniuje, „Ozikart“ kartodrome bus rengiamos Lietuvos motociklų akrobatikos varžybos. Vienas geriausių pasaulyje motoakrobatų Arūnas Gibieža jau nebe pirmus metus steigia savo vardo taurę ir taip skatina šios sporto šakos vystymąsi Lietuvoje.

Arūnas Gibieža, laimėjęs daugybę tarptautinių turnyrų, buvo pastebėtas „RedBull“ ir tapo kompanijos atletu. Ši Austrijos kompanija remia daug netradicinių sporto šakų talentų ir Arūnas Gibieža yra vienas iš trijų Lietuvos sportininkų, kuriuos taip skatina tobulėti „RedBull“.

Ant „Ozas“ prekybos centro stogo įsikūrusiame kartodrome Arūnas Gibieža taps vienu iš trijų teisėjų, kurie vertins Lietuvos motoakrobatų pasirodymą. Jam talkins dar du vieni pirmųjų motociklų akrobatiką Lietuvoje pradėję propaguoti, motoakrobatikos tėvu Lietuvoje tituluojamas Virginijus Žukauskas ir šiuo metu Norvegijoje gyvenantis Tadas Balcevičius.

„Įsteigęs šią taurę, noriu paskatinti ir toliau propaguoti šią tikrai įspūdingą sporto šaką. Tikiuosi, kad netolimoje ateityje mūsų Lietuvoje atsiras žmonių, pranoksiančių mane,“ – neslėpdamas entuziazmo kalbėjo pagrindinę taurę šiose varžybose įsteigęs vienas geriausių pasaulyje motoakrobatų Arūnas Gibieža.

Varžybose susikaus per dešimt geriausių Lietuvos ne tik motociklais, bet ir motoroleriais neįtikėtinus triukus darantys sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų.

Renginio akcentu taps Arūno Gibiežos pasirodymas. Arūnas žada pademonstruoti visus geriausius savo triukus, nuo kurių aikčioja viso pasaulio sirgaliai ir šios sporto šakos gerbėjai.

Dar vienu renginio akcentu bus kartingo ir motociklo dvikova. Arūnas Gibieža bandys pralenkti „Ozikart“ katodromo rekordininką lenktynininką Taurą Tunylą, kuriam priklauso šio kartodromo rekordas.

„Manau, kad bus tikrai įdomi dvikova. Teoriškai, kartingas turėtų būti greitesnis, tačiau motociklas, ypač valdomas Arūno gali daryti stebuklus. Be to, motociklas startuoja gerokai greičiau, todėl nesiryžčiau prognozuoti kas nugalės,“ – apie būsimą dvikovą kalbėjo „Ozikart“ kartodromo direktorius Rokas Kaukėnas.

Kaip seksis motociklų akrobatams ir kas laimės – kartingas ar motociklas, visi norintys galės pamatyti penktadienį vakare. Renginys prasideda 19 valandą ant „Ozo“ prekybos centro stogo.

Organizatorių foto

www.www.auto-bild.lt