„Adam Rocks” pristatymui tarptautiniai žiniasklaidai „Opel” pasirinko Rygos miestą

opelTarptautinei žiniasklaidai naują, modernų mažo dydžio visureigį „ADAM ROCKS” pristatyti, „Opel“ pasirinko Rygą. Apie 700 žiniasklaidos atstovų iš 35 Europos šalių dalyvaus rugsėjį, 16 dienų truksiančioje programoje, kurios metu Latvijos sostinėje bus pristatytas naujas modelis.

„Opel” pirmasis automobilių gamintojas atgabenęs įspūdingą tokio mąsto programą į Baltijos šalis, o net 95 proc. svečių iš gyvenimo būdo ir automobilinių žiniasklaidos kanalų dar lig šiol neteko lankytis Rygoje.

„Opel ADAM ROCKS” – mažasis miesto automobilis, su nuotykių prieskoniu, todėl mes norėjome, kad pristatymo vieta taip pat tai atspindėtų: dauguma žiniasklaidos atstovų atras naują poilsio ir pramogų miestą – Rygą“, – sako Jeanas-Philippes Kempfas, produktų ir prekės ženklo komunikacijos vadovas. „Šiam sprendimui įtakos turėjo ir kitos aplinkybės –, Ryga yra „Europos kultūros sostinė 2014”, (drauge su Umea, Švedija),  Latvija prieš aštuonis mėnesius įžengė į euro zoną, todėl keliauti čia tapo dar patogiau. Manau, visi pajus, kiek kūrybinio entuziazmo čia tvyro!”

Žiniasklaidos atstovai ne tik turės puikią galimybę išbandyti „ADAM ROCKS” su naujos kartos 1,0 l turbo benzininiu varikliu, bet ir atrasti istorinį miesto paveldą, aktyvias ir moderniausias vietas, kurios net neminimos turistiniuose vadovuose. Be to, su „ADAM ROCKS” bus siūlomos nuostabios ekskursijos po Rygos apylinkes.

„ADAM“ šeima auga: būdamas nuotykių mylėtojų automobilis su atviru stogu, mados diktuotojas ir individualumo čempionas, naujasis „Opel“ modelis „ADAM ROCKS“ daugelį funkcijų atlieka tobulai. Trejų durų 3,75 metrų ilgio mažas miesto krosoveris atveria naują nišą rinkoje. „Opel“ dizaineriai šiam modeliui sukūrė išskirtinius dizaino elementus, dekorą ir sėdynių apdailą, kurie drauge su „Swing Top“ brezentiniu stogu, įeinančiu į bazinę automobilio komplektaciją, „ADAM ROCKS“ suteikia unikalaus bei prašmatnaus žavesio.

Naujausias „Opel“ miesto gyvenimo būdo automobilių šeimos narys bus siūlomas su visiškai nauju 1,0 l ECOTEC varikliu su tiesiogine degalų įpurškimo sistema. Itin kokybiškas, mažo dydžio agregatas atitinka „Euro 6” taršos standartus ir kilsteli trijų cilindrų variklių tobulinimo kartelę – jis dirba itin tyliai, pasižymi maža vibracija ir dideliu komfortu važiuojant.

„Opel“ moderni „IntelliLink” informacijos ir pramogų sistema, kuria patogu naudotis ir kuri integruoja išmaniuosius telefonus „ROCKS” salone, galima už prieinamą kainą. Nuo rugsėjo pabaigos, „ADAM ROCKS” pasirodys prekyboje, o automobilio kaina prasidės nuo 14 910 eurų (rekomenduojama mažmeninė kaina Baltijos šalyse su mokesčiais).

„Džiaugiamės, jog esame pirmieji automobilių gamintojai, pasiūlę daugumai žiniasklaidos atstovų atrasti naują miestą – Rygą“, – pabrėžė Jeanas-Philippes Kempfas. „Ne tik miesto ir viso regiono grožis mus įtikino, čia siūlomos aukšto lygio paslaugos, kurias 7 mėnesius teikė tikri profesionalai, būtent tiek laiko užtruko mums parengti šią programą“.

Gamintojo foto

www.auto-bild.lt