„Fiat“ išleis mažąjį visureigį „500X“, bet dar slepia jį po antklode

fiatDidžiulės sėkmės sulaukęs „Fiat“ miesto mažylis „Fiat 500“ turės didesnį „brolį“ – šią šeimą papildys visais keturiais ratais varomas visureigis „Fiat 500X“. Ilgai sklandžiusius gandus apie šį būsimą modelį patvirtino pats koncernas, išplatinęs vaizdo įrašą, kuriame išryškėja kai kurios visureigio detalės.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia: http://youtu.be/r8IQztVkJyA

Sprendžiant iš vaizdų, naujasis modelis bus toks pat simpatiškas ir stilingas, kaip ir mažasis „Fiat 500“, kuris tapo itališka miesto automobilių ikona. Kaip praneša koncernas, naujasis visureigis Fiat 500X“ žymi naują etapą tiek šios automobilio markės prekės ženklui, tiek koncerno technologijų naudojime

Naują „Fiat 500“ šeimos narį koncernas pristatys greičiau nei po mėnesio – Paryžiaus automobilių parodoje. Daugiau detalių apie laukiamą modelį koncernas neatskleidžia.

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Gamintojo foto

www.auto-bild.lt