Galingo BMW kupė modelio reklamoje – 90 sekundžių šoninio slydimo

BMW M235i (15)Jei įmanoma pavaizduoti visišką šoninio slydimo perfekcionizmą, tai padarė BMW, Pietų Afrikos Respublikos sostinės Keiptauno gatvėse filmuodama savo galingiausio benzininio M automobilio – kupė BMW M235i – reklamą.

Penki šonaslydžio profesionalai su naujais BMW 2 serijos sportiškais automobiliais žiedinėje miesto sankryžoje pademonstravo įspūdingus automobilio valdymo sugebėjimus. Tiesa, ši Keiptauno sankryža specialiai filmavimui buvo uždaryta nuo eismo.

Koncerno atstovai teigia, kad šiai automobilių sinchroninei choreografijai sukurti ir įgyvendinti reikėjo ilgo ir skrupulingo pasirengimo tiek iš šonaslydžio meistrų, tiek ir iš filmavimo komandos, kuri turėjo suktis it filmuodama naują Holivudo sensaciją. Priežastis paprasta: reklamos filmavimui BMW suteikė penkis M235i automobilius, kuriuos net ir vairuojant taip ekstremaliai, pavyko išsaugoti sveikutėlius.

Reklamos įrašas čia: https://www.youtube.com/watch?v=XU7BpcQYUVA

BMW M235i (8) BMW M235i (11)Šių metų pavasarį Lietuvoje pasirodę BMW 2 serijos kupė automobiliai koncerno modelių gamoje išsiskiria savo dinamiškumu ir sportiškumu. Galingiausia kupė– M235i – turi 3 litrų darbinio tūrio 240 kW (326 AG) galios šešių cilindrų benzininį variklį. Išvystyti 100 km/val. greitį ši BMW kupė gali vos per 5 sekundes, o maksimalus greitis siekia 250 km/valandą. Nors ir galingas, BMW M235i yra tvarus automobilis – jo vidutinės degalų sąnaudos važiuojant mieste ir užmiestyje yra 8,1 l/100 km, o CO2 emisija 148-142 g/km.

Ieškantys galingo, bet dar taupesnio automobilio, turėtų pasidomėti BMW 2 serijos kupė su 2 litrų 160 kW (218 AG) galios agregatu. Šis „BMW 225d“ modelis sunaudoja vos 4,7 l/100 km, o iš vietos iki 100 km/val. įsibėgėja per 6,3 sekundės.

Vokietijos gamintojo BMW atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ salonuose BMW 2 serijos kupė modelių kainos prasideda nuo 103,8 tūkst. litų.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Gamintojo foto

www.autobild.lt