Naujo dizaino, naujomis technologijomis ir naujomis sportinėmis savybėmis pasižymintys „Civic“ automobiliai

Eneli PonkinArtėjant 2014 metų automobilių parodai „Mondial de l’Automobile“ Paryžiuje, „Honda“ paskelbė kelių 2015 metų „Civic“ modelio automobilių patobulinimų vaizdus ir detales bei pristatė naująjį „Civic Sport“ modelį.

Abiems „Civic“ ir „Civic Tourer“ modeliams atnaujintas priekinės dalies išorės dizainas- naujais žibintais su integruotomis dieninėmis šviesomis ir nauju aptakiu priekiniu bamperiu pabrėžiant sportiškesnį įvaizdį. „Civic“ hečbeke naujovė taip pat yra galinis bamperis, šoniniai apsauginiai gaubtai bei galinis spoileris – su juoda apdaila ir įmontuotais galiniais LED kombinuotais žibintais.

Atsižvelgiant į šiuos aukščiausios klasės išorės patobulinimus, taip pat yra atnaujintos 2015 metų modelių vidaus specifikacijos: nauja sėdynių medžiaga ir galvos atramų siūlės, nauja durų apdaila su chromo durų rankenomis bei metalo juodos spalvos prietaisų skydu.

Šie estetiniai patobulinimai puikiai dera su pažangiausia šioje klasėje vidaus erdve, kuria garsėja šios klasės automobiliai. 477litrų „Civic“ ir 624litrų „Civic Tourer“ bagažinės yra talpiausios atitinkamos klasės automobilių kategorijose.

Eneli Ponkin2015 metų pasirodysiančiuose „Civic“ automobiliuose bus pristatyta naujoji „Honda Connect Plus“ automobilinė garso ir informacijos sistema. „Honda Connect“ yra patogus ir suteikia sąsają kelyje, su šiomis pagrindinėmis funkcijomis: AM/FM, DAB ir interneto radiju, „Bluetooth“ ryšiu, interneto naršykle, satelitinė navigacija ir galinio vaizdo parkavimo kamera.

Įdiegta „Android 4.0.4“operacinė sistema naudoja pažįstamas išmaniojo telefono slinkimo, baksnojimo ir suėmimo dviem pirštais, funkcijas septynių colių (17,8 cm) ekrane.

Naujasis „Civic Sport“ modelis

Europos rinkai skirtų „Civic“ gama papildyta pristatant naują modelį – „Civic Sport“. Jam sukurti panaudotas „Civic“ hečbeko kėbulas bei 1,6 litro 120 AG dyzelinis arba 1,8 litro, 142 AG benzininis varikliai. „Sport“ modelis pasižymi kėbulo spalvos galiniu aptaku bei unikaliais 17 colių aliuminio ratlankiais. Be to, savo naujuoju priekiniu bamperiu bei grotelėmis apačioje ir juoda medžiaga apmuštu salono stogu „Civic Sport“ primena įspūdingą netrukus pasirodysiančio „Type R“ modelio dizainą.

Kiekvieno 2015 metų „Civic“ modelio automobilio privalumus padidins standartiškai instaliuojama papildoma „Honda City-Brake-Active“ (CTBA) stabdymo sistema. Ši sistema, sukurta taip, kad padėtų išvengti ar sušvelninti avarijas, įvykstančias važiuojant nedideliu greičiu. Naudodama radaro technologiją, sistema skenuoja priešais esančią kelio dalį ir automatiškai nuspaudžia stabdžius, aptikus gresiantį susidūrimą. Sistema sukonstruota taip, kad veiktų mažesniu nei 30 km/h greičiu.

Gamintojo nuotr.
www.auto-bild.lt