Norite paglostyti baltą jaguarą? O jį pavairuoti?

Jaguar_F-Type_coupe_03„Jaguar F-Type S Coupe“  savaitę viešės Vilniuje

Vienintelis oficialus koncerno „Jaguar Land Rover Automotive PLC“ atstovas Lietuvoje „Inchcape Motors“ į centrinį saloną Vilniuje trumpam atsigabeno vieną gražiausių šiuo metu rinkoje esančių sportinių automobilių –„Jaguar F-Type S Coupe“. „Polaris White“ baltumo kupė savaitę džiugins salono lankytojus, kuriems taip pat siūloma automobilį išbandyti iš anksto užsiregistravus.

Jaguar_F-Type_coupe_02„F-Type Coupe“ šeima kilusi iš 2013-aisiais geriausio pasaulyje dizaino apdovanojimą („World Car Design Of The Year“) pelniusio sportinio kabrioleto „Jaguar F-Type“. Stogas „F-Type“ suteikė ne tik praktiškumo ir elegancijos – automobilis tapo dar tiksliau valdomas ir veržlesnis. „Jaguar“, praėjusių metų pabaigoje pristatydamas kupė Niujorke, nesikuklino: „Tai yra pats dinamiškiausiais ir sportiškiausias masinės gamybos „Jaguar“ istorijoje“.

„Jei sportinį automobilį būtų galima lyginti su žmogumi, tai „Jaguar F-Type Coupe“ yra tarsi džentelmenas, turintis puikų humoro jausmą. Jis yra guvus, labai greitos reakcijos, valiūkiškas arba labai rimtas, jei to reikalauja aplinkybės. Toks, kurio draugija niekuomet nenusibosta“, – sakė „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Miglė Makauskaitė.

Jaguar F-Type_coupe_01 (1)Į Vilnių atvežtas „F-Type S Coupe“ turi V6 3 litrų darbinio tūrio benzininį variklį su turbokompresoriumi. Variklis generuoja 380 AG galią, o lengva galiniais ratais varoma kupė iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4,8 sekundės. „F-Type Coupe“ turi tą patį variklį, tačiau jis yra šiek tiek deforsuotas ir generuoja 340 AG. Na, o sportiškiausiame „F-Type R Coupe“ plaka 8 cilindrų penkių litrų darbinio tūrio 550 AG širdis.

„Tikiuosi, kad kartas nuo karto atveždami į Lietuvą tokius automobilius, kaip „F-Type S Coupe“, mes prisidedame prie tradicinių sportinių automobilių kultūros skatinimo. Mūsų akimis žiūrint, tai nėra verslas, tai – emocija. Gera emocija“, – pažymėjo M.Makauskaitė.

„Jaguar F-Type S Coupe“ Vilniuje viešės tik iki  spalio 3 dienos.

Gamintojo foto

www.auto-bild.lt