„Rally Classic“ sugrįžta į Druskininkų miesto gatves

Rally Classic1Kaip ir kiekvienais metais, spalio 3-4 dienomis, Lietuvos nacionalinį ralio čempionatą ir Baltarusijos išvažiuojamąjį etapą užbaigs legendinis „Rally Classic“ Druskininkai, kuris šiemet grįžta atsinaujinęs ir žada didelę intrigą ralio gerbėjams bei dalyviams.

Ketvirtus metus iš eilės, spalio 3-4 dienomis, visi automobilių sporto entuziastai ir vėl rinksis Dzūkijoje, Druskininkuose, kur lemiamai akistatai stos geriausi Lietuvos ralio meistrai bei svečiai iš užsienio. Pasak ralio organizatorių, šiemet tiek dalyviai, tiek ir žiūrovai tikrai bus nustebinti.

Visada stengiamės atnaujinti „Rally Classic“ Druskininkai, todėl ir šiemet esame numatę nemažai siurprizų, kurie neabejoju, kad tikrai patiks sportininkams ir ralio gerbėjams. Vienas iš jų – lenktynės mieste. Taip pat turėsime du visiškai naujus ir nematytus greičio ruožus bei visų taip mėgiamą naktinį greičio ruožą. Sportininkai per dvi dienas įveiks apie 150 kilometrų, po kurių paaiškės, kas šiemet taps ralio karaliumi“, – žada renginio organizatoriai.

2013 m. ralio nugalėtojas Giedrius Notkus taip pat tikina, kad šiemet jis vėl kovos dėl aukščiausių vietų ir lengvai atiduoti čempiono titulo neketina niekam.

„Sezono pradžioje mums šiek tiek nesisekė ir nebaigėme varžybų, tačiau po to įsibėgėjome ir dabar esame treti bendroje įskaitoje ir labai nedaug atsiliekame savo klasėje nuo Vytauto Švedo, todėl būtinai startuosime Druskininkuose, tam atsakingai ruošiamės ir bandysime vėl pakartoti pernykšti rezultatą, nors tai padaryti ir bus labai sudėtinga. Visgi, čempionate yra labai daug stiprių sportininkų, tačiau Druskininkų trasomis mums važiuoti sekasi, todėl tikrai bandysime apginti titulą“, – sako G. Notkus.

Kartu su paskutiniu Lietuvos nacionalinio ralio čempionato etapu spalio 3-4 dienomis Druskininkuose vyks ir išvažiuojamasis Baltarusijos etapas.

Apie „Rally Classic“ Druskininkai

„Rally Classic“ Druskininkai 2014 – tai visą sezoną vainikuojantis  įspūdingiausias visų metų ralio renginys Druskininkuose, garantuojantis bekompromisę kovą dėl čempiono titulo ir kasmet sulaukiantis vis daugiau automobilių sporto gerbėjų dėmesio iš Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos ir kitų šalių. Daugiau informacijos apie renginį rasite www.rallyclassic.lt

Organizatorių foto

www.autobild.lt