Sulaikytas automobilio vagis

Rugsėjo 21 d. naktį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato patruliai Vievyje persekiojo nestojusį automobilį.

Apie 2 val. 30 min. pareigūnai Semeliškių gatvėje pastebėjo automobilį „Audi A6 Avant“, kurio vairuotojas, akivaizdžiai siekdamas išvengti susitikimo su policininkais ir neparodęs posūkio signalo, staiga pasuko į Sodų gatvę ir pradėjo didinti greitį, nepakluso policijos reikalavimui sustoti, t. y. nereagavo į policijos automobilio įjungtus švyturėlius ir garso signalą. „Audi A6 Avant“ buvo persekiojamas iki tol, kol šis atsitrenkė į stovintį automobilį „Mazda“. Tuomet iš persekiotos transporto priemonės iššoko vairuotojas ir nėrė į tamsą, bandė suklaidinti patrulius nusirengęs ir numetęs savo striukę. Tik, matyt, pamiršo iš kišenių išsitraukti savo dokumentus. Bėglys M. J. (gimęs 1995 m.) buvo surastas namuose.

Ryte Elektrėnų policija gavo automobilio „Audi A6 Avant“ savininko pareiškimą, kad transporto priemonė buvo pavogta. Šiuo metu tiriamos įvykio aplinkybės.

Vaizdo medžiaga:

Vilniaus aps. VPK informacija