Vilniaus apylinkėmis – išskirtinis „Porsche“ turas

IMG_9481Vokietijoje itin populiarūs „Porsche“ turai kelioms dienoms persikėlė į Lietuvą – gražiausiais Vilniaus apylinkių keliais iki šeštadienio vakaro ratus suks keliolika sportinių „Porsche“ automobilių – nuo legendinio „Porsche 911“ ar hibridinės „Panameros“ iki sportinių visureigių „Cayenne“ ar mažesniojo „Macan“.

„Tai pirmasis „Porsche“ turas Lietuvoje. Jis skirtas būsimiems „Porsche“ pirkėjams iš arti susipažinti su šių sportinių automobilių teikiamu vairavimo malonumu ir galimybėmis, kurios geriausiai atsiskleidžia atvirame kelyje. Tokius turus teko rengti įvairiose Europos vietose ir turėjau progą įsitikinti, kad vingiuotos ir kalvotos Vilniaus apylinkės idealiai tinka pajusti „Porsche“ būdingą tikslumą, dinamiškumą, tobulas valdymo savybes, stabilumą bei spurtą kelyje“, – sakė vienas iš „Porsche“ instruktorių, buvęs profesionalus lenktynininkas iš Danijos Thor Qualmann.

IMG_9472Į dvi grupes išskirta 14 automobilių kolona, kurioje – galingi ir vikrūs „Porsche 911 Carrera“ ir „Carrera 4S“, „Boxter“, „Cayman“ modeliai, hibridinė „Panamera“ ir „Panamera 4S“, „Cayenne GTS“ ir dyzeliniai bei benzininiai „Macan S“ modeliai, iš viso įveikė 166 km vaizdingą maršrutą miesto gatvėmis, užmiesčio keliais, taip pat automagistralėje.

„Mane labiausiai žavi tai, kad pavažiavę „Porsche“ automobiliu vairuotojai išlipa kupini entuziazmo ir įspūdžių, besišypsodami – nė nereikia klausti, ar važiavimas „Porsche“ automobiliu jiems patiko. Tą pastebėjau ir Lietuvoje, ir kituose kraštuose. Beje, šiemet tai jau buvo 14-tas „Porsche“ turas Vidurio ir Rytų Europoje“, – sakė Th. Qualmann, prisipažinęs, kad jo mėgstamiausias „Porsche“ modelis – „911 Carrera GTR“.

IMG_9499Vienai iš automobilių vilkstinių vadovavęs lenktynininkas, „Porsche“ serviso vadovas Robertas Kupčikas teigia, kad šie turai yra sukurti tam, kad vairuotojai galėtų išbandyti 12 skirtingų modelių ir pajusti kiekvieno jų privalumus ir skirtumus. „Nesvarbu į kurį „Porsche“ įsėdate, surasite jų vieningą DNR – sportiškumą, preciziškumą, aistrą ir istoriją. Nors kiekvienas „Porsche“ automobilis visų pirma yra sportinis automobilis, tačiau jis skirtas ne tik lenktynėms, bet ir suteikia išskirtinį vairavimo malonumą miestų gatvėse ar užmiesčio keliuose. Ne veltui „Porsche“ modeliai savo segmentuose yra sportiškiausi automobiliai“, – sakė R. Kupčikas.

„Porsche“ turą Lietuvoje „Prime Auto“ surengė bendradarbiaudama su „Porsche“ koncernu. Tokie turai reguliariai rengiami Vokietijoje ir kitose Europos šalyse – Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose.

„Porsche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.

IMG_9495 IMG_9468

Organizatorių foto

www.autobild.lt