„Smart Taxi“ plečiasi ir planuoja įsigyti elektromobilių

2014-09-03-16-01-20_decoBendrovė „Smart Taxi“ savo automobilių parką didina 35 proc. – lapkričio pradžioje į Vilniaus gatves išriedės 12 naujų taksi automobilių. Pasak „Smart taxi“ vadovo Vytauto Reiso, reaguojant į pasikeitusius klientų srautus, taksi automobilių parką planuojama papildyti tiesiai iš gamyklos pristatytais 9 „Toyota Corolla“, 1 „Toyota Verso“, 1 hibridiniu „Toyota Prius“ ir naujove – 1 „RAV4“ taksi automobiliais. Ateityje planuojama įmonės autoūkį papildyti ir elektromobiliais.

„Lietuva pamažu tampa vakarietiška šalimi, kurioje klientams svarbi ne tik paslaugos kaina, bet ir jos kokybė bei suteikiamas komfortas. Ši tendencija pastebima ir taksi rinkoje: per pastaruosius metus vilniečiams, kaip įprasta pasaulio didmiesčiuose, prioritetu tapo ne tik taksi punktualumas, bet ir suteikiamos papildomos paslaugos bei automobilio saugumas. Žmonės įvertino komfortą – pastebėjome tai iš padidėjusių klientų srautų, kurių aptarnauti esamų automobilių nebeužteko. Atsižvelgdami į tai, plečiame savo autoparką – įsigijome 12 naujų automobilių. Visi mūsų taksi automobiliai už saugumą keliuose įvertinti penkiomis nepriklausomos automobilių saugumo bandymų organizacijos „Euro NCAP“ žvaigždutėmis“, – sako „Smart Taxi“ vadovas V. Reisas.

Be jau įmonės turimų „Toyota Verso“, „Toyota Corolla“ ir hibridinių „Toyota Prius“ automobilių, „Smart Taxi“ parkas pasipildys vienu miesto visureigiu – „RAV4“. Šis automobilis bus skirtas ne tik standartinėms taksi paslaugoms, bet ir taip vadinamai „kokybės inspektorių“ grupei, kuri visą parą stebės bendrovės taksi vairuotojų darbą mieste, spręs iškilusias problemas ir išklausys klientų pageidavimus bei nusiskundimus.

„Įmonė plečiasi, tad didėja ir darbuotojų skaičius. Norėdami išlaikyti aptarnavimo kokybę, turbūt pirmieji taksi versle, sukūrėme aiškią darbuotojų struktūrą su taip vadinamais „vyr. vairuotojais“, kurie po Vilnių važinės išskirtinai „RAV4“ visureigiu ir stebės kolegų darbą. Visada žiūrime į priekį, stebime ir reaguojame į aktualijas, savo veikloje stengiamės pritaikyti inovacinius sprendimus, kad galėtume laiku patenkinti sparčiai kintančius mūsų klientų poreikius, – sako V. Reisas. – Dėl nuolatinio nestabilumo naftos rinkoje ir didėjančių aplinkosaugos problemų, mūsų ateities planuose – ir elektromobilių įsigijimas. Jų kiekis priklausys nuo Vilniaus miesto infrastruktūros bei elektromobilių pakrovimo stotelių plėtros. Neatsiliekame nuo estų ir aktyviai bendradarbiaujame su automobilių gamintojais, kad atėjus laikui, galėtume greičiau ir efektyviau įgyvendinti šiuos strateginius planus”.

Pasak „Smart taxi“ vadovo, tai ne vienintelis sprendimas, pagerinsiantis „Smart taxi“ klientų kelionę: visuose įmonės taksi automobiliuose bus įrengtos aukščiausius kokybės standartus atitinkančios „Renolux“ vaikiškos kėdutės, tinkančios bet kokio amžiaus vaikams. Be užtikrinamo saugumo, šios kėdutės garantuos mažųjų keleivių komfortą, nes yra pagamintos iš vaiko sveikatai draugiškų kokybiškų medžiagų.

2012 metais įkurtos įmonės „Smart Taxi“ automobilių parką sudaro benzininiai „Toyota Verso“ „Toyota Corolla“ ir hibridiniai „Toyota Prius“ automobiliai. Keleivių patogumui sukurta elektroninė užsakymų sistema leidžia internete administruoti ir stebėti savo taksi užsakymus, taksi automobiliuose įrengti kortelių skaitytuvai bei belaidis interneto ryšys. „Smart taxi“ tapo pirmąja taksi įmone, prisijungusia prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo. Jį pasirašiusios įmonės pasižada sąžiningai perskaičiuoti prekių ir paslaugų kainas įvedant eurą bei nesinaudoti įvedimu, kaip pretekstu kelti kainas.

„Smart Taxi“ nuotr.

www.auto-bild.lt