Apie „kelių erelius“ – su humoru!

„Auto Bild Lietuva“ ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba kviečia dalyvauti humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurse „Pažeidinėti Kelių eismo taisykles – gėda“.

Šiuo konkursu organizatoriai siekia į saugaus eismo prevenciją įtraukti visuomenę. Propaguoti saugų eismą, skatinti dalyvaujančius eisme būti drausmingais,sąmoningais, kultūringais eismo dalyviais, jausti atsakomybę už savo elgesį kelyje, nelikti abejingiems nelaimėms gatvėse ir keliuose. Ugdyti visuomenės pilietiškumą, skatinti nepakantumą kelių eismo taisyklių pažeidėjams.

Konkurso dalyviai kviečiami stebėti, vertinti eisme dalyvaujančiųjų (transporto priemonių vairuotojų, keleivių, pėsčiųjų) elgesį ir, pastebėtus blogo elgesio pavyzdžius, humoristiniais piešiniais, karikatūromis–šaržais, perteikti savo darbuose. Iš konkurso dalyvių laukiame šmaikščių įžvalgų. Tikimės, kad autorių darbuose išreikštos mintys padės linkusiems kelių eismo taisykles pažeidinėti asmenims atpažinti save, privers susimąstyti apie netinkamą elgesį kelyje, galimas neigiamas šio elgesio pasekmes ir paskatins jį keisti. Privers suprasti, kad visuomenė neabejinga, stebi, pašiepia ir kala „kelių erelius“ prie gėdos stulpo.

Konkurso dalyviai – vaikai nuo 12 metų ir suaugusieji. Darbų laukiame ant A4 formato lapo, atlikimo technika neribojama, kaip ir vieno autoriaus pateikiamų darbų skaičius. Kitoje piešinio pusėje būtina užrašyti: autoriaus vardą ir pavardę, amžių, adresą, telefono numerį, el.pašto adresą.

Humoristinių piešinių, karikatūrų-šaržų laukiame iki šių metų gruodžio 1 dienos adresu: „Auto Bild Lietuva“ Humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursui. Oslo g. 7, LT–04123 Vilnius

Konkursui pateiktus darbus vertins organizatorių sudaryta komisija. Pagrindiniai darbų vertinimo kriterijai: l konkurso temos ir konkurso nuostatų laikymasis; l meninis atlikimas, humoristiškumas, satyriškumas, ironiškumas ir išraiškingumas.

Atskirai bus vertinami dviejų amžiaus grupių autorių darbai: vaikų kategorijoje – nuo 12 iki 18 m. ir suaugusiųjų kategorijoje – nuo 18 m. Abiejų kategorijų geriausių darbų autoriai bus apdovanoti konkurso organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais ir dovanomis. Iškilmingas konkurso nugalėtojų apdovanojimas Vilniaus kelių policijos valdybos patalpose (Mėnulio g. 11) vyks šių metų gruodį, tiksli data, vieta ir laikas bus paskelbti „Facebook“, o nugalėtojai bus informuoti asmeniškai.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

Daugiausiai balsų surinkusio piešinio autoriui bus įteiktas „Auto Bild Lietuva“ skaitytojų ir interneto svetainės lankytojų simpatijų prizas.

Konkurso dalyvių darbus rasite čia.

 

HUMORISTINIŲ PIEŠINIŲ IR KARIKATŪRŲ KONKURSO ,,PAŽEIDINĖTI KELIŲ EISMO TAISYKLES – GĖDA“ NUOSTATAI

Bendrosios nuostatos
1. „Auto Bild Lietuva“ ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba kviečia dalyvauti humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurse „Pažeidinėti Kelių eismo taisykles – gėda“ (toliau – konkursas).
2. Konkurso nuostatai reglamentuoja konkurso tikslą, konkurso organizavimą ir dalyvavimo tvarką.

Dalyviai
3. Konkurse gali dalyvauti vaikai nuo 12 metų ir suaugusieji.

Tikslas
4. Šiuo konkursu siekiama į saugaus eismo prevenciją įtraukti visuomenę. Propaguoti saugų eismą, skatinti eisme dalyvaujančius būti drausmingais, sąmoningais, kultūringais eismo dalyviais, jausti atsakomybę už savo elgesį kelyje, nelikti abejingiems nelaimėms gatvėse ir keliuose. Ugdyti visuomenės pilietiškumą, skatinti nepakantumą kelių eismo taisyklių pažeidėjams. Konkurso dalyviai kviečiami stebėti, vertinti eisme dalyvaujančiųjų (transporto priemonių vairuotojų, keleivių, pėsčiųjų) elgesį ir, pastebėtus blogo elgesio pavyzdžius, humoristiniais piešiniais, karikatūromis-šaržais, perteikti savo darbuose. Iš konkurso dalyvių laukiame šmaikščių įžvalgų. Tikimės, kad autorių darbuose išreikštos mintys padės linkusiems kelių eismo taisykles pažeidinėti asmenims atpažinti save, privers susimąstyti apie netinkamą elgesį kelyje, galimas neigiamas šio elgesio pasekmes ir paskatins jį keisti. Privers suprasti, kad visuomenė neabejinga, stebi, pašiepia ir kala „kelių erelius“ prie gėdos stulpo.

Konkurso organizavimas ir sąlygos
5. Darbas pateikiamas A4 formato lape.
6. Atlikimo technika neribojama.
7. Vieno autoriaus pateikiamų darbų skaičius neribojamas.
8. Autoriai, pavėlavę atsiųsti darbus, konkurse nedalyvauja.
9. Autoriaus vardas, pavardė, amžius, adresas, telefono numeris, el.pašto adresas nurodomi kitoje piešinio pusėje.
10. Darbus iki 2014 m. gruodžio 1 d. 24 val. atsiųsti arba pristatyti adresu:
„Auto Bild Lietuva“,
,,Humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursui“,
Oslo g. 7, LT–04123 Vilnius

11. Informacija apie konkursą ir šie nuostatai skelbiami internetiniuose tinklapiuose: www.vilnius.policija.lt ir www.www.auto-bild.lt
12. Balsavimas vyksta socialiniame tinkle „Facebook“ adresu www.facebook.com/Autobild.Lietuva

Konkurso vertinimas
13. Konkursui pateiktus darbus vertins organizatorių sudaryta komisija.
14. Pagrindiniai darbų vertinimo kriterijai:
13.1. Konkurso temos ir šių nuostatų laikymasis;
13.2. Meninis atlikimas, humoristiškumas, satyriškumas, ironiškumas ir išraiškingumas.
15. Atskirai bus vertinami dviejų amžiaus grupių autorių darbai:
14.1. vaikų kategorijoje – nuo 12 iki 18 m.;
14.2. ir suaugusiųjų kategorijoje – nuo 18 m.
16. Konkurso komisija pateiktus darbus vertins 2014 m. gruodžio mėnesį.
17. „Auto Bild Lietuva“ interneto svetainės bei socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai ir žurnalo skaitytojai už labiausiai jiems patikusį piešinį iki 2014 m. gruodžio 1 d. 24 val. galės balsuoti socialiniame tinkle „Facebook“ adresu www.facebook.com/Autobild.Lietuva

Apdovanojimas
18. Geriausių darbų autoriai (abiejų kategorijų nugalėtojai) ir skaitytojų simpatijų kategorijos nugalėtojas bus apdovanoti konkurso organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais bei dovanomis.
19. Iškilmingas konkurso nugalėtojų apdovanojimas vyks 2014 m. gruodžio mėn. (data ir laikas bus patikslinti www.www.auto-bild.lt bei socialiniame tinkle „Facebook“, nugalėtojams bus pranešta asmeniškai telefonu).

Baigiamosios nuostatos
20. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę darbus publikuoti ir reprodukuoti savo nuožiūra, neišmokėdami honoraro. Autorių sutikimu su šiomis sąlygomis laikomas darbų pateikimas konkurso organizatoriams.
21. Darbai autoriams negrąžinami.
22. Numatoma darbus publikuoti įvairiuose prevenciniuose renginiuose ir naudoti kitais prevenciniais tikslais.
23. Konkurso organizatorių sprendimai neginčijami.

 

Konkurso organizatorių kontaktai
Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato
Kelių policijos valdyba
Mėnulio g. 11, LT–04236 Vilnius
Administracinės veiklos skyriaus vyr. specialistė
Komisarė inspektorė Aistė Dijokaitė, tel. 8–5 271 9534, el.p.: aiste.dijokaite@policija.lt

„Auto Bild Lietuva“
Oslo g. 7, LT–04123 Vilnius
Vyr. redaktoriaus pavaduotoja
Loreta Žilinskaitė, 8 659 55 555, el.p.: konkursas@www.auto-bild.lt