Gyvai per Audi MediaTV: tapkite „Audi“ be vairuotojo lenktynių liudininku

FahraufnahmeSpalio 19 dieną Hokenheimo trasoje vyksiančio Vokietijos DTM čempionato finalo žiūrovai prieš pagrindines lenktynes taps neįprasto reginio liudininkais. Į tą pačią trasą išvažiuos lenktyninis automobilis „Audi RS 7 sportback“… be vairuotojo. Tikimasi, jog šis bolidas išvystys vidutinį lenktynių greitį ir be klaidų įveiks numatytą vieną trasos ratą.

Tiesioginę važiavimo transliaciją ir reportažą iš boksų rengs internetinės televizijos kanalas Audi MediaTV.

Hokenheime važiuos keliuose autosalonuose jau matyto „Audi RS 7“ demonstracinio koncepto pagrindu sukonstruotas autonominio vairavimo įrenginys. Šis roboto ir automobilio hibridas gali išvystyti iki 240 km/val. greitį. Bus važiuojama maksimaliomis galimybėmis, t.y., Audi MediaTV“ spaudžiamas iki dugno. Lenktynių ir reportažo žiūrovai galės matyti ne tik automobilio važiavimą trasoje, bet ir keleto vaizdo kamerų iš automobilio salono ir prietaisų skydo transliuojamą vaizdą.

Audi autonominis važiavimas @ spausim iki dugno

Sekmadienį, spalio 19 d.

12:45 Vokietijos laiku, Hokenheimo žiedas

Audi MediaTV – Audi komunikacijų padalinio internetinės televizijos kanalas, supažindinantis su bendrovės veikla. Visi prieigą turintys naudotojai – žurnalistai, tinklaraštininkai ir interneto naudotojai gali nemokamai stebėti pateikiamą medžiagą  gyvai, atsisiųsti į savo kompiuterius, o taip pat pasinaudodami programavimo kodais, integruoti Audi MediaTV turinį į savo interneto tinklapius.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt