Los Andželo autosalonui – naujas Audi

Die Audi Design-Studie auf der Los Angeles Auto Show.Lapkritį  vyksiančiame Los Andželo autosalone bus parodytas dar nematytas Audi demonstracinis konceptas, kuris ir taps Audi dizaino naujojo vadovo Marco Lichte, nuo šio kursiančio Audi išvaizdą, vizitine kortele.

Šių metų vasarį vyriausiuoju Audi dizaineriu tapęs Marcas Liche ketina akcentuoti Audi dizaino galią ir veržlumą.

Vyriausiasis dizaineris išraiškinga kalba demonstruoja koks veržlumas ir galia slypi ne tik variklio skyriuje, bet ir automobilio dugne ir kitose atkampiose vietose. Lengvi lydiniai, quattro visų ratų pavara, galingi, bet nesunkūs ir kompaktiški varikliai – visa tai jau savaime spinduliuoja didžiulį veržlumo ir energijos užtaisą, kurį iš tiesų verta išreikšti per automobilio išorės dizainą.

Ir ne tik išorės. Los Andželo parodai skirtas naujasis demonstracinis konceptas nurodys taip pat ir salono dizaino gaires.

Prieš tapdamas vyriausiuoju Audi dizaineriu, M. Liche  daug metų darbavosi Volkswagen išorės dizaino studijoje. Jis svariai prisidėjo kuriant 5-os, 6-os ir 7-os kartų Volkswagen Golf, 6-os, 7-os ir 8-os kartų Volkswagen Passat bei Volkswagen Touareg ir Phaeton dizainą.

www.auto-bild.lt