„Mazda“ rengia siurprizą Los Andželo parodai

cx-3_teasersketch_102814Leverkuzenas (Vokietija). Lapkričio 18 dieną Los Andžele prasidėsiančioje automobilių parodoje daug kam netikėtai debiutuos kompaktiškas miesto visureigis „Mazda CX-3“ – dar vienas koncerno kūrinys, kuriame susilieja KODO dizainas ir SKYACTIV technologijos.

KODO, arba „judėjimo sielos“ dizaino kalba nedideliame CX-3 kūne kalbės itin išraiškingai. Pirmieji, dar gana abstraktūs, CX-3 paveikslėliai rodo, kad automobilis bus veržlus, aštrus ir sportiškas. Neseniai rinkoje įsitvirtinusių kompaktiškų miesto visureigių klasėje išvaizda vaidina bene svarbiausią vaidmenį, todėl naujajam „Mazda“ kūriniui prognozuojamas sėkmingas debiutas.

Los Andžele taip pat oficialiai debiutuos naujos kartos populiariausias visų laikų rodsteris „Mazda MX-5“. Jau aišku, kad MX-5 bus komplektuojamas su 1,5 arba 2 litrų darbinio tūrio SKYACTIV-G šeimos benzininiais varikliais. JAV rinkoje bus siūloma tik versija su didesnio tūrio varikliu.

JAV vyksiančioje parodoje bus pirmą kartą parodyti ir atnaujinti „Mazda6“ bei „Mazda CX-5“ modeliai.

Apie „Mazda Motor Corporation“

Japonijos automobilių koncernas „Mazda Motor Corporation“ savo veiklą pradėjo kaip kukli „Toyo Cork Kogyo Co. Ltd.“ bendrovė 1920 metais. Pirmąją transporto priemonę pagamino 1931 metais – tai buvo triratis prekių išvežiojimui skirtas motociklas. Pirmąjį automobilį „Mazda“ pagamino 1960-aisiais. 1967 metais pradėjo pirmojo automobilio su rotoriniu varikliu gamybą. Šiuo metu gamina lengvuosius ir komercinius automobilius bei jų komponentus trijose gamyklose Japonijoje, taip pat JAV, Kinijoje, Taivane, Tailande, Filipinuose, Zimbabvėje, Pietų Afrikos Respublikoje, Ekvadore ir Kolumbijoje. Koncerne dirba daugiau nei 38 tūkst. žmonių, jo pardavimai viršija 77 mlrd. litų.

Apie „Inchcape Motors“

„Inchcape Motors“ yra įgaliotasis „Mazda“ atstovas Lietuvoje.

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu.  „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

www.auto-bild.lt