Naujas „Corsa“ Paryžiuje: „Opel” premjerą pristatys drauge su Claudia Schiffer

1412258746356Paryžiaus automobilių parodos užsklanda atidengiama: „Opel” šią popietę parodą pradeda naujo „Corsa” pasauline premjera. „Opel” parodos stendas įkurtas 5 salėje primena podiumą, taip automobilių gamintojas pagerbia mados sostinę – Paryžių. Naujausios kartos, geriausiai perkamas modelis „Corsa”, podiumu buvo vairuojamas „Opel Group” generalinio direktoriaus, Dr. Karlo Thomo-Neumanno, o juos lydėjo mados ikona. Supermodelis taps sėkmingo automobilio iš Riuselsheimo reklaminės kampanijos veidu.

„Naujas „Corsa” siūlo išskirtinę vairavimo patirtį. Neįtikėtinas valdymo tikslumas, pirmos klasės komfortas ir visai nauji turbininiai varikliai išvystantys didelį sukimo momentą – tai savybės, būdingos daug brangesniems automobiliams. Be to, interjeras stebina aukšta kokybe, o informacijos ir pramogų sistema dera su įrenginiais su „ANDROID“ ir „Apple iOS“ operacinėmis sistemomis. Jūs tikrai pamėgsite savo madingą „Corsą“ automobilį“, – sako Neumannas.

Supermodelis Claudia Schiffer taip pat liko sužavėta. „Naujas „Corsa“ atrodo elegantiškai, tiesiog nuostabiai – visai kaip Paryžius! Nors man patinka visi nauji „Opel“ modeliai – „ADAM“, „Mokka“, tačiau labiausiai – „Corsa“. Nekantriai laukiu video siužetų filmavimo su „Corsa“, – sako Claudia  Schiffer.

„Opel” Paryžiuje taip pat pristatys sportišką „ADAM S”. Gyvenimo būdo automobilį, pramintą mažąja „raketa“, bus galima užsisakyti nuo lapkričio mėnesio. „ADAM S“ su 110 kW/150 AG varikliu nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,5 s, o maksimalus greitis – 200 km/h.

Populiarusis „Opel Mokka” turės 100 kW/136 AG „šnabždantį“ turbodyzelį, jau žinomą „Astra“ modelyje. Su šiuo varikliu dyzelino sąnaudos sudaro tik 4,1/l/100 km.

„Opel“ pristatys ir visai naują, modernų variklį su flagmanu „Insignia“ ir universaliuoju „Zafira Tourer”. Abu šiuos modelius galima bus rinktis su 125 kW/170 AG ir 400 Nm sukimo momento 2,0 l turbo dyzeliu, kuris pasižymi mažomis degalų sąnaudomis ir sklandžiu darbu. Naujas 2,0 l CDTI dirba taip pat švariai kaip ir benzininis, nes naudojama „Opel” selektyvinio katalitinio redukavimo (SCR) „BlueInjection“ sistema.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt