Naujoji „UltraGrip Ice 2“ – geriausia savo kategorijoje

padangaKompanijai „Goodyear“ pristačius naująją Šiaurės Europos rinkai skirtą Nordic minkšto mišinio  „UltraGrip Ice2“ padangą, ši buvo puikiai įvertinta daugelio ekspertų ir žurnalistų ir išsyk tapo testo nugalėtoja Suomijos žurnalo paskelbtoje Nordic minkšto mišinio padangų kategorijoje.

Naujoji „UltraGrip Ice2“ padanga pasižymi išskirtiniu sukibimu su sniegu ir ledu, stabilumu kelyje ir tuo pačiu metu važiuojant šlapiame kelyje pasiekė geriausią rezultatą. Nordic minkšto mišinio padangų Lietuvoje parduodama daugiausiai, kadangi jos yra tinkamiausios mūsų žiemos sąlygomis.

Suomijos žurnalui „Tekniikan Maailma“ paskelbus padangų testavimų rezultatus, Nordic minkšto mišinio kategorijoje geriausiai pasirodė naujasis „Goodyear“ kūrinys*. Tai jau trečias auto žurnalas, kuris „UltraGrip Ice2“ padangą įvertina pirmuoju numeriu. Naująją „Goodyear“ padangą testavo tarptautinės testavimų kompanijos „Test World“ specialistai, kurių teigimu „UltraGrip Ice2“ buvo geriausiai subalansuota padanga, nuolat rodžiusi gerus rezultatus visomis bandymų sąlygomis. Ir svarbiausia – bandymo  metu nenustatyta jokių „UltraGrip Ice 2“ silpnųjų pusių.

Bandymai parodė, kad „UltraGrip Ice2“ padangų savybės pranoksta savo konkurentus važiuojant šlapio asfalto keliu. Labai gerai įvertintas ir padangos sukibimas ant ledo ir sniego. Anot specialistų, padanga yra stabili ir tyli, taip pat pabrėžiama, kad stabdant ant šlapio asfalto vairuotojui suvaldyti ir išlaikyti automobilį ant kelio yra lengviau.

„UltraGrip Ice2“ padanga yra:

  • Geriausia padanga ant sniego ir ledo, remiantis nepriklausomu tarptautinės testavimų kompanijos „Test World“ testu.
  • Trumpiausias stabdymo kelias ant šlapios dangos
  • Išlaikytos geriausios „UltraGrip Ice+“ savybės, kartu pagerinant padangos savybes ant šlapios dangos.

* Viena iš dviejų testo nugalėtojų nedygliuotų Nordic tipo padangų kategorijoje. Dydis: 205/55R16, 12 testuotų padangų,  „Tekniikan Maailma“, 2014 m., Nr.17.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena iš didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 69 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 52 gamyklose, kurios yra 22 pasaulio valstybėse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus bei paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje www.goodyear.com

„Goodyear“ nuotr.

www.auto-bild.lt