Pirmojo penkerių durų „Mini“ reklama: jis naujas ir šio automobilio kūrėjams

5 door Mini reklamos vaizdas„Mums patiems tai nauja“, – sako pirmojo penkerių durų „Mini Cooper“ kūrėjai nuotaikingose šio automobilio reklamose. Jose koncernas pristato vasaros pradžioje anonsuotą erdvesnį ir itin praktišką „Mini Cooper“ automobilį, kuris po daugiau nei 50 metų gamybos laikotarpio pirmą kartą turės galines duris. Žinoma, daugeliui „Mini“ gerbėjų visame pasaulyje tai nauja ir neįprasta.

Reklamos, kurios interneto „YouTube“ kanale peržiūrėtos daugiau nei 4,5 mln. kartų, vaizduoja keletą gyvenimiškų situacijų, į kurias patenka naujojo „Mini“ savininkas ir jo augintinis.

Pirmojoje jų naujojo „Mini“ vairuotojas užsimiegojęs per klaidą įsėda į automobilį ant galinės sėdynės ir nustemba, kad atsidūrė ne prie vairo. Antrojoje reklamoje įpročius demonstruoja penkerių durų „Mini“ šeimininko augintinis, neklausantis ir nesuprantantis komandos lipti į automobilį, kai atidaromos galinės durelės.

Reklama 1

Reklama 2

Vasaros pradžioje pristatytas „Mini“ penkerių durų automobilis, palyginus su trejų durų modeliu, pasižymi dar erdvesniu salonu ir didesniu bagažo skyriumi, tačiau išlaikė šiems simpatiškiems britiškiems automobiliams būdingą stilių. Lapkričio pabaigoje penkerių durų „Mini“ automobilis bus pristatytas ir „Mini“ salone Vilniuje.

Naujojo „Mini“ pirkėjai galės rinktis automobilį su vienu iš dviejų benzininių arba dviejų dyzelinių variklių, kurių galingiausia versija išvysto 141 kW/192 AG galią, o ekonomiškiausia sunaudoja vos 3,6 litro/100 km. Pirkėjai taip pat galės pasinaudoti plačiu standartinės ir papildomos įrangos sąrašu, kuri sustiprina penkerių durų „Mini“ teikiamą vairavimo malonumą, komfortą ir saugumą.

Oficialia „Mini“ atstovė Lietuvoje yra bendrovė „Krasta Auto“, kuri planuoja, kad didesniojo „Mini“ modelio kaina Lietuvoje prasidės nuo 73 060 litų. „Krasta Auto“ užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

www.auto-bild.lt