Policija organizuos ilgalaikes priemones Kelių eismo taisyklių nepaistantiems vairuotojams nustatyti

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba nuolat gauna vilniečių skundų dėl Kelių eismo taisyklių nepaisymo – daugelis automobilių važiuoja visuomeniniam transportui skirtomis eismo juostomis, todėl nuo spalio 30 d. pareigūnai organizuos ilgalaikius prevencinio pobūdžio reidus Vilniuje, Ukmergės g.

Rytinio piko metu policijos pareigūnai kontroliuos šioje gatvėje esančias visuomeninio transporto eismo juostas, padės šiomis juostomis teisėtai važiuojančioms transporto (visuomeninio, taksi, privataus naudojimo su vairuotoju ir ne mažiau kaip 3 keleiviais, varomoms elektra) priemonėms greičiau pravažiuoti, o į šias juostas „netyčia užklydusiems“ kitiems eismo dalyviams, bus nurodyta važiuoti į kelio dešinėje esančias gatves (Šeškinės, Ozo, Paribio ir t. t.). Policijos pareigūnų ir eismo dalyvių veiksmai bus fiksuojami policijos automobiliuose įrengtais vaizdo registratoriais.

Kelių policija tikisi eismo dalyvių supratimo ir primena, kad eismą reguliuojančio policijos pareigūno nurodymai yra privalomi visiems eismo dalyviams, o jų nesilaikymas užtraukia nuo 100 litų iki 200 litų baudą arba teisės vairuoti atėmimą nuo 1 iki 6 mėnesių.

Vilniaus aps. VPK informacija