Reidas Marijampolėje – nustatyti trys neblaivūs vairuotojai

Marijampolės aps. VPK nuotr.

Ankstyvą spalio 20 dienos rytą ne vienas vairuotojas nustebo, pamatęs nemažą automobilių eilę Marijampolės miesto prieigose. Kai kurie vairuotojai piktinosi, kad nesuspės laiku nuvykti į darbą, nuvežti vaikų į mokyklas ar darželius, bet Marijampolės kelių patruliai ėmėsi reguliuoti transporto srautus it tęsė rytinį vairuotojų blaivumo patikrinimą.

Keturi kelių patrulių ekipažai darbą pradėjo dar prieš 7 valandą ryto. Per keletą reido valandų patikrintas 181 vairuotojo blaivumas. Vienam buvo nustatytas vidutis ir dviem vairuotojams – lengvi girtumo laipsniai. Dar vienam vairuotojui atsakomybės už vairavimą išgėrus pavyko išvengti, nes jis neviršijo nustatytos leistinos alkoholio normos.

Pirmasis neblaivus lengvojo automobilio vairuotojas buvo sustabdytas Marijampolės mieste, Marių gatvėje. Po to, kai minėtam piliečiui pareigūnai nustatė vidutinį neblaivumo laipsnį (1,89 prom. alkoholio), šis pasigailėjo šįryt važiavęs į darbą, priekaištavo ir sau dėl tokio kvailo poelgio, ir pareigūnams, kad jo kelionę nutraukė likus vos keliasdešimčiai metrų iki jo darbovietės. Kol kelių patrulė rašė protokolą, vairuotojas  jai išpasakojo dalį savo gyvenimo. Nuolat pareigūnams kalbėjo, kad dėl tokio savo poelgio jis dabar praras darbą, negalės savo motinai nupirkti vaistų: „Dabar liksiu be darbo, motina be vaistų! Nušaukit mane!“.

Kiti du neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatyti lengvi girtumo laipsniai, buvo sustabdyti kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai ir kelyje Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai įspėja, kad tokie ir panašūs netikėti reidai bus organizuojami nuolatos, keičiant patruliavimo vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o ypač už vairavimą išgėrus.

Marijampolės aps. VPK informacija