„Auto Bild Lietuva“ katalogas ILGALAIKIAI TESTAI

Autobild_katalogas_svetaineiNAUJAS LEIDINYS! Pardavimo vietose – nuo lapkričio 8 d.

Net 132 psl. apie 100 000 km įveikusius automobilius.

Naujų automobilių ilgalaikių 100 000 km testų idėja gimė norint rasti ir pateikti teisingiausius atsakymus į klausimus, susijusius su jų eksploatacija – pradedant pirkimo akimirka, kasdienio naudojimo niuansais, patvarumo subtilybėmis, priežiūros išlaidomis ir baigiant remonto kainomis. Mes analizuojame kainą, aprašome važiavimo įspūdžius, domimės serviso kainomis ir apskaičiuojame, kiek kainuoja testuojamu automobiliu nuvažiuoti vieno kilometro atstumą. Kiekvienas ilgalaikio testo dalyvis yra išrenkamas iki pačių smulkiausių detalių, kurias nuodugniai apžiūri specialistai ir po to pateikia išsamią ataskaitą bei savo įvertinimą. Kartu su kolegomis iš vokiškojo „Auto Bild“ esame vieninteliai ne tik Lietuvoje ir Lenkijoje, bet ir Europoje.

Šiame kataloge rasite ilgalaikius testus automobilių, kurie mūsų žurnalo puslapiuose buvo spausdinami ne tik pastaraisiais metais, bet ir gerokai anksčiau. Iš viso rasite 25 skirtingų automobilių, kurie mūsų šalyje yra populiarūs, testus. Aprašomi automobiliai yra ne tik skirtingų klasių atstovai, bet ir pačių įvairiausių komplektacijų ir turi skirtingus variklius. Katalogo pabaigoje pateikiame praktiškus patarimus, iš kurių sužinosite: kokių gedimų tikėtis įveikus 100 000, 200 000 ir 300 000 km, kaip sužinoti tikrąją automobilio ridą, kokiam servisui patikėti jo priežiūrą ir remontą.

Ilgalaikių testų ataskaitos yra įdomios ir laužo bet kokius stereotipus. Raginame nepraleisti jų pro akis ir susipažinti, nes čia rasite daug naudingos informacijos kiekvienam ne tik esamam, bet ir būsimam vairuotojui.

„Auto Bild Lietuva“ katalogo komanda