Per savaitę išaiškinta 900 greičio „mėgėjų“

Praėjusią savaitę, spalio 27-lapkričio 2 dienomis, policijos pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, šalies keliuose išaiškino 909 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus.

Nustatytas leistinas važiavimo greitis daugiausia viršytas nuo 20 iki 30 km/val. – tokių atvejų užfiksuota 416, taip pat nuo 10 iki 20 km/val. – 281 atvejis. Daugiau kaip 30 km/val. iki 40 km/val. greitį viršijo 144 transporto priemonių vairuotojai ir daugiau kaip 41 km/val. iki 50 km/val. – 49 vairuotojai. Nustatyta ir 19 vairuotojų, kurių vairuojamos transporto priemonės leistiną greitį viršijo daugiau kaip 50 km/valandą.

Šių pažeidimų daugiausia išaiškinta Vilniaus ir Klaipėdos apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose – atitinkamai 170 ir 145, Panevėžio ir Telšių – atitinkamai 132 ir 123.

Per šių metų dešimt mėnesių policijos pareigūnai išaiškino daugiau nei 320 000 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Eismo dalyviams primename, kad lapkričio mėnesį policijos pareigūnai vėl vykdo prevencines priemones, skirtas Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti ir jiems užkardyti. Daugiausia dėmesio skiriama pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, vadeliotojų kontrolei tamsiuoju paros metu (atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimas), pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų elgesiui pėsčiųjų perėjose, sankryžose, taip pat vairuotojų ir keleivių saugos diržų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi, transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolei užtikrinti.

www.auto-bild.lt