Atnaujinta BMW „M Performance“ aksesuarų serija – daugiau grožio, daugiau galios

Vokietijos automobilių gamintojas BMW pristatė atnaujintą aksesuarų bei priedų liniją „M Performance“. Koncernas sukūrė net 1200 įvairių modifikavimo elementų, skirtų patobulinti naujausių BMW „X3“, „X4“, „M3“, „M4 Coupe“ ir „M4 Convertible“ modelių išvaizdą ir pagerinti jų darbo efektyvumą bei pajėgumą.

BMW M4 mit M Performance Parts

Pristatyti automobilių aksesuarai ir techniniai priedai buvo kuriami remiantis daugiamete dalyvavimo aukšto lygio lenktynėse patirtimi ir vadovaujantis inovacijomis. Tad jie automobiliams suteiks dar daugiau sportiškumo ir dinamiškumo.

Atnaujintame „M Performance“ asortimente yra didelis išorinių kėbulo elementų, pagamintų iš anglies pluošto, pasirinkimas. Tarp jų – galiniai difuzoriai bei aptakai. Taip pat priekinio buferio priedai pagaminti iš poliuretano. Visi šie elementai skirti norintiems tobulinti BMW „M3“, „M4 Coupe“ ir „M4 Convertible“ automobilius.

„M Performance“ serijos išorės dizaino elementų gausoje galima išskirti tik BMW automobiliams būdingas priekines radiatoriaus groteles ir išorinių veidrodėlių gaubtus. Specialiai BMW „X3“ ir „X4“ automobiliams sukurti nauji itin lengvo lydinio ratlankiai. Jie ne tik suteikia automobiliui išskirtinę išvaizdą, bet ir naudojant šiuos ratlankius žymiai sumažėja bendra automobilio masė, todėl padidėja jo manevringumas bei vairo tikslumas.

„M Performance“ aksesuarų serija papildyta ne tik įvairiomis išorės dizaino detalėmis, bet ir automobilio salono elementais. Vienas jų – LED apšvietimas, pabrėžiantis nerūdijančio plieno plokštelę, kurioje pavaizduota „M Performance“ simbolika. Ji į akis krinta vos tik atidaromos automobilio durelės.

„BMW M3“ ir „M4“ savininkai naujojoje aksesuarų linijoje ras jų automobiliams skirtą specialų vairą su lenktyniniams automobiliams būdingu funkcinių mygtukų ir svirtelių išdėstymu. Su šiuo vairu bus galima nustatyti ir sekti daug skirtingų automobilio parametrų, tarp jų rato įveikimo laiką, didžiausią pasiektą greitį ar įsibėgėjimo duomenis.

Vienas įspūdingiausių „M Performance“ priedų yra galios didinimo rinkiniai BMW „X3“ ir „X4“ versijoms (F25/F26) su 3 l darbinio tūrio dyzeliniu agregatu. Su jais varikliai tampa gerokai efektyvesni ir pajėgesni – automobilio įsibėgėjimo nuo 0 iki 100 km/val. laikas sutrumpėja 0,3 sekundės, galia išauga 11 proc., iki 286 AG, o variklio sukimo momentas – 7 proc., iki 600 Nm.

Visuose nuo 2011 m. pagamintuose BMW automobiliuose galima sumontuoti ir „M Performance“ vairavimo stiliaus registratorių. Jis leidžia  stebėti vairavimo įpročius ir mokytis iš padarytų klaidų. Tinkamai sukonfigūravus šią sistemą, duomenis apie automobilio akceleraciją, pavarų perjungimą, variklio darbą ar automobilio greitį galima gauti į išmanųjį telefoną.

„M Performance“ aksesuarus savo BMW automobiliui galima užsisakyti ir Lietuvoje, oficialios BMW atstovės „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

www.auto-bild.lt