Koncepcinio KIA KX3 premjera Kinijos automobilių parodoje

KIA KX3„Kia Motors Corporation“ kompanijai priklausanti Kinijoje įsikūrusi įmonė „Dongfeng Yueda Kia“ (DYK) Guangdžou mieste pristatė koncepcinį modelį, pavadintą KX3. Tai C segmentui priklausantis visureigis, kurį KIA ketina pasiūlyti tik Kinijos rinkai.

2014 m. Guangdžou automobilių parodoje debiutavęs KX3 automobilis dėmesį prikausto savo unikaliu dizainu, kurio pagrindinis tikslas – suvilioti aukštai kokybei ir vertingiems daiktams neabejingus klientus. Tokius, kurie trokšta, jog automobilis spinduliuotų jų aistrą veržliam gyvenimo būdui. Paskutinis KIA koncepcinis modelis įrodo, kad iš Korėjos kilęs kompaktinis visureigis gali atrodyti kaip sparčiai augančio Kinijos automobilių rinkos segmento atstovas.

KX3 automobilyje susilieja visureigio siluetas ir sportiškumo apraiškos, kuriuos pabrėžia kupė modeliams būdingas galinis stiklas, mažas galinis oro aptakas, švelniai kylanti „talija“ ir raumeningos ratų arkos. KIA skiriamuoju ženklu jau tapusios „tigro nosies“ formos grotelės padengtos matiniu chromo sluoksniu, o virš jų – LED žibintai. Aukšta prošvaisa ir chromo apdaila aplink ratų arkas yra ryškios užuominos apie automobilio 4 varančių ratų galimybes ir stabilumą kelyje. Automobilio kūrėjų rezultatas pranoko lūkesčius – KX3 modelio brėžiniai virto stilingu atletišku visureigiu, kuriam klijuojama perspektyvaus ir puikiai riedančio automobilio etiketė.

KIA KX3-2 (1)4260 mm ilgio, 1765 mm pločio ir 2590 mm ratų bazę turintis KX3 koncepcinis modelis užtikrina, kad keleiviai tikrai negalės skųstis erdvės stoka. Aukštas (1630 mm) automobilio kėbulas leidžia jaustis tikru, kelią puikiai matančiu kapitonu tiek važiuojant keliu, tiek bekele. O 400 l talpos bagažinė patiks praktiškiems ir daug keliaujantiems vairuotojams.

KX3 modelio ratus suka „high-tech“ 1,6 litrų benzininis variklis su turbina ir tiesioginio įpurškimo sistema (T-GDI). Jis darniai dirba kartu su 7 pavarų dvigubos sankabos transmisija (DCT), todėl vairuoti šį automobilį išties labai malonu. Visų varančių ratų pavara, galingas T-GDI variklis, degalų ekonomiškumas ir stabilumas kelyje – ar gali būti geriau?

Apie KX3

KX3 kėbulas, kuris pagal C-NCAP atitinka 5 žvaigždučių saugumo įvertinimą, yra pagaminta iš ypač tvirto plieno. Tokiu būdu yra padidintas pasyvaus automobilio saugumo lygis.

Salono kūrėjai pasistengė, kad automobilio keleiviai jaustųsi ypač patogiai ir rafinuotai. Automobilyje įdiegtos naujausios KIA ryšių technologijos. Jauniems vairuotojams tikrai patiks galimybė paprastai ir saugiai prijungti išmanųjį telefoną. KX3 privalumų sąraše taip pat puikuojasi aukštos kokybės standartinė įranga ir platus papildomų funkcijų pasirinkimas.

KX3 buvo specialiai sukurtas Kinijos automobilių rinkai. „Kia Motors“ kol kas nepatvirtino, kada prasidės serijinė šio modelio gamyba ir ar jis bus parduodamas kitų šalių rinkose.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt