„Mini“ pademonstravo naujus stiliaus elementus

P90144538-highRes2Didžiausioje tarptautinėje Europos automobilių pertvarkymo (tiuningo) parodoje „Essen Motor Show 2014“ „Mini“ pristatė stilingus „John Cooper Works“ (JCW) sukurtus dizaino elementus, aksesuarus ir techninius sprendimus naujiesiems trejų ir penkerių durų „Mini Cooper“ modeliams. Automobilio išorei, salonui ir išmetimo sistemai skirti priedai suteikia „Mini“ daugiau sportiškumo ir dinamiškumo.

„Tiuningo“ priedų pakete „John Cooper Works Tuning Kit“ yra valdomas išmetimo sistemos garso slopintuvas. Jis užtikrins, kad „Mini“ sportiškumas būtų ne tik jaučiamas, bet ir girdimas – garso išmetimo sistema padės atskleisti „Mini“ galią.

„John Cooper Works Pro“ dizaino linijos priedai „Mini“ pirkėjams leis suteikti automobiliui daugiau išskirtinumo. Pirkėjai galės pasirinkti įvairius išorės dizaino elementus – aerodinamiškumo suteikiančias spoilerių „žiaunas“, galinį spoilerį, išorinių veidrodėlių gaubtus, posūkių signalų apvadus, juodus dekoratyvinius žiedus aplink priekinius ir galinius žibintus ar stogo dizainą.

Papuošti stilingais elementais bus galima ir naujųjų „Mini Cooper“ saloną: pasirinkti galinio vaizdo veidrodėlio nugarėlę, tekstilinius kilimėlius, LED apšviestą slenksčio bortelio dizainą, apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių elementus ant automobilio galinių langų bei universalų apsauginį užtiesimą galinėms sėdynėms. Šalia to, „Mini“ stiliaus kūrėjai pasiūlė ir stilingą funkcionalų priedą – vaikišką kėdutę, kuri deri su pasirinkta „Mini“ automobilio stilistika.

Be jau minėtų aksesuarų, techninių priedų bei dizaino elementų, „Essen Motor Show 2014“ parodoje „Mini“ pristatė ir daug sprendimų, leidžiančių modifikuoti savąjį automobilį. Tarp jų modernaus dizaino 18 colių skersmens ratlankiai, automobilių priedai, jungtys ir laikikliai leidžiantys kelionėse maksimaliai išnaudoti mobilius išmaniuosius įrenginius.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

P90144540-highRes

P90144559-highRes

P90144563-highRes

P90144567-highRes

P90144570-highRes

P90144579-highRes

P90144580-highRes

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt