Audi Berlyno kino festivalyje

Franziska Krug/Getty Images fuer AUDI AG

Vasario 5 – 12 dienomis Vokietijos sostinėje šurmuliuos jau 65-asis Berlyno kino festivalis. Pernai Audi tapo šio grandiozinio kino festivalio generaliniu rėmėju, o šiemet ši strateginė partnerystė dar labiau plečiama ir įgauna naujas, įdomias formas.

Bendradarbiaudama su prestižinio Berlyno kino festivalio organizatoriais, Audi bendrovė daugiau dėmesio skiria tarptautiniams renginiams ir peržiūroms, taip skatindama kultūrinius mainus ir inovatyvius projektus.

Šio sezono naujovė – Audi įsteigtas specialusis trumpametražių filmų prizas Audi Short Film Award. Jį laimėjusiam trumpo filmo režisieriui bus įteiktas 20000 eurų piniginis prizas. Šiuo metu tai yra solidžiausia piniginė premija visame trumpametražių filmų pasaulyje. Įsteigdama šį prizą, Audi bendrovė jautriai sureagavo į pastaruoju metu vyraujančias trumpametražio kino atgimimo tendencijas ir skatina jaunus kūrėjus įsilieti į šio žanro puoselėtojų gretas. Šalia Berlyno kino festivalio rėmuose jau ne pirmus metus vykstančio trumpametražių filmų festivalio „20 min/max”, Audi Short Film Award taps antruoju tokio pobūdžio Berlyno kino festivalio projektu ir vykusiai papildys Berlyno kino festivalio metu plėtojamą Audi ArtExperience teminių renginių seriją.

Kaip ir pernai, Berlyno Marlen Ditrich aikštėje duris atvers Berlinale Lounge festivalio svetainė. Šis Audi bendrovei priklausantis dviejų aukštų paviljonas – ideali viešųjų renginių erdvė, kurioje yra efektingi laiptai ir bus nutiestas tradicinis fesdtivalio raudonasis kilimas ir vyks įvairūs viešieji renginiai.

Iš viso numatyta maždaug 30 „Berlinale Open House“ formato renginių – konferencijų, diskusijų klubų, televizijos šou, susitikimų su garsiais aktoriais ir režisieriais ir pan. Kai kuriuose renginiuose bus kalbama apie automobilius kaip kino kūrėjų įkvėpimo šaltinį, filmo veikėjus ar siužeto formuotojus.

Audi bendrovė Berlyno kino festivalio reikmėms suformavo net 300 įvairių automobilių parką.

Į iškilmingus renginius, įskaitant raudonojo kilimo ceremoniją, kino įžymybes atveš prabangūs Audi limuzinai.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt