Golf GTD Variant pasaulinė premjera

DB2015AU00032_small

Nuo 1982 metų Volkswagen modelių klasifikacijoje GTD reiškia Gran Turismo Diesel, o šia abrevetūra paženklinti automobiliai dar nenuvylė gerbėjų. Šiemet ši emblema pirmą kartą papuošė Volkswagen Golf Variant universalo galinę dalį. Po variklio gaubtu sumontuotas 184 AG (135 kW) variklis. Pristatymas visuomenei numatytas Ženevos autosalone, o užsakymai priimami jau dabar. Kaina prasideda nuo 31795 eurų.

Golf GTD Variant* nekukliai pretenduoja tapti kultiniu ilgų distancijų automobiliu su nemenkomis dinamiško važiavimo ambicijomis ir mažomis degalų sąnaudomis. Dviejų litrų darbinio tūrio 184 AG galios TDI variklis išvysto iki 380 Nm sukimo momentą, o iki 100 km/val. įsibėgėja per 7,9 sek. Vidutinės degalų sąnaudos 100 km kelio – 4,4 l dyzelino

Sportiškumas atsiskleidžia ir išorės dizaine. Tą pabrėžia ir išskirtiniai GTD bamperiai, ir korinės struktūros radiatoriaus grotelės, ir tamsinti galiniai žibintai, ir slenksčiai su apšvietimu. Išvaizdos padailinimus užbaigia 17 colių Curitiba lengvo lydinio ratlankiai, juodos stogo bagažinės sijos ir chromo spalvos sudvejintas išmetimo sistemos atvamzdis.

DB2015AU00031_small

Standartinėje GTD universalo komplektacijoje taip pat yra  biksenoniniai priekiniai žibintai, 15 mm žeminta sportinė važiuoklė ir sportiškai suderintas adaptyvinis vairo stiprintuvas.

Atvėrus dureles ir peržengus lemputėmis šviečiantį slenkstį, žvilgsnį prikausto juoda danga aptraukti statramsčiai bei stogas, žavi dekoratyvinių elementų gausa, įskaitant nerūdijančio plieno spalvos pedalų antdėklus.

Daugiafunkcinis sportinis vairaratis papuoštas aliuminio spalvos dekoru, o pavarų perjungimo svirtis primena golfo kamuoliuką.

Golf GTD Variant universalas papildomai gali būti tiekiamas su 18 colių Nogaro lengvo lydinio ratlankiais ir dviejų galimų rūšių oda trauktomis sėdynėmis. Už papildomus 965 eurus galima įsigyti sporto ir dizaino paketą, kurį sudaro 18 colių Nogaro lengvo lydinio ratlankiai, raudona spalva nudažytos stabdžių diskų apkabos ir tamsinti langų stiklai.

* Degalų sąnaudos: 4,4–4,8 l/100km (kombinuotame cikle); CO2 tarša: 115-125 g/km (kombinuotame cikle); efektyvumo klasė: A–B.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt