Įvertinti Volkswagen komerciniai automobiliai

NF0295

Susumavus praeitą savaitę finišavusio Metų komercinių automobilių konkurso rezultatus, paaiškėjo, kad Volkswagen koncerno komercinio transporto gamybos padalinio Volkswagen Nutzfahrzeuge modeliai iš 12 galimų pripažinti geriausiais net 6 įvairiose nominacijose. Volkswagen vadovybę ypač džiugina tai, kad tarp laureatų atsidūrė ne tik patys automobiliai, bet ir jų eksploatuotojams teikiamos finansinės bei serviso paslaugos.

Volkswagen Transporter  – geriausias krovininis–keleivinis furgonas

Šį modelį turėtų palankiai įvertinti ne tik darbų vykdytojai, kuriems svarbu į konkrečią vietą nugabenti visą brigadą su įrankiais ir medžiagomis, bet ir aktyvesnį gyvenimo būdą pamėgę smulkieji verslininkai, galintys šį šešiavietį furgoną pasiimti šeimos savaitgalio išvykoms su gausia manta ir sporto inventoriumi. Jei šalies mokestinė bazė yra tam palanki, į šią aplinkybę verta atkreipti ypatingą dėmesį.

Volkswagen Caddy – geriausias išvežiojimui pritaikytas furgonas

VW Caddy – kompaktiškas, manevringas ir ekonomiškas nedidelių krovinių išvežiojimo automobilis intensyvaus eismo miesto gatvėmis. 3,2 m3 tūrio uždarame krovinių skyriuje galima vežti iki 1,78 m ilgio krovinius. Pasižymėdamas lengvojo automobilio ekonomiškumu ir dinaminėmis savybėmis, Caddy maloniai stebina šiai klasei maksimaliu kraulumu bei  universalumu.

Volkswagen Amarok – geriausias darbinis pikapas ir geriausias sunkvežimis su sudvejinta kabina

Šioje klasėje Volkswagen turi labai daug rimtų konkurentų, tad Amarok laimėjimas – dvigubai džiugus  įvertinimas, dar kartą įrodantis, jog Volkswagen Nutzfahrzeuge žengė teisingą ir savalaikį žingsnį diegdama šios klasės pikapus į Europos rinką.

Darbinio pikapo titulą iškovojo Volkswagen Amarok su vienguba kabina. Šis modelis sužavėjo specialistus kaip puiki specializuotos įrangos montavimo platforma.

Keleivinį saloną turinti Amarok versija su sudvejinta kabina – labiau rinkoje paplitęs ir universalesnis variantas. Pasižymėdamas komercinio lygio kraulumu, šis pikapas siūlo didesnes keleivių transportavimo galimybes.

Volkswagen Nutzfahrzeuge – geriausią serviso paketą siūlanti įmonė

Vertinimo komisiją sužavėjo platus “Van Centre” prekės ženklo servisų tinklas, dirbantis pailgintas darbo valandas, greitai atliekamas avarinis remontas ir optimalios pakaitinio komercinio automobilio suteikimo procedūros – ši paslauga ypač svarbi smulkiajam verslui.

Geriausias finansinis paketas – Volkswagen Nutzfahrzeuge

Volkswagen Nutzfahrzeuge teikia daug puikių, verslo klientams ir autoparkų eksploatuotojams pritaikytų finansinių paslaugų, kurios ne tik ekonomiškai patrauklios, bet ir puikiai integruojasi į įmonės buhalterinę apskaitą ir jos veiklos finansinius procesus.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt