Audi A3 Sportback e‑tron – išliekamosios vertės čempionas

Standaufnahme    Farbe: Misanorot

Automobilizmo temas gvildenantis Vokietijos žurnalas Auto Bild ir tos pačios šalies automobilių rinkos tyrimo institutas EurotaxSchwacke GmbH jau 12-tus metus rengia „Wertmeister” konkursą, kuriame renka per ateinančius ketverius metus mažiausiai nuvertėsiančius dabar gaminamus automobilius.

„Wertmeister 2015” konkurse dalyvavo 14 automobilių gamintojų, ekspertų teismui pateikusių 40 dabartinės laidos modelių. Buvo varžomasi 15-oje skirtingų kategorijų.

Laureatų sąraše – ne vienas naujausios kartos Audi modelis, kuriam prognozuojamas ilgas naudojimo amžius ir puiki išliekamoji vertė naudoto automobilio pardavimo atveju.

Gamintojai ypač džiaugiasi, kad kompaktinėje klasėje nugalėjo Audi A3 Sportback e‑tron – pirmasis šio gamintojo serijinės gamybos benzininis įkraunamas hibridas. Jo laimėta pergalė akivaizdžiai parodo, jog pažangios automobilių technologijos ne tik žavi technikos mėgėjus, bet ir kuria pridėtinę vertę tokių modelių pirkėjams, pasireiškiančią lėšų taupymu dėl mažesnių degalų sąnaudų, mažesnėmis draudimo įmokomis ir mokesčiais išaugusio ekologiškumo dėka, o dėl to, kaip parodė šio konkurso patirtis – ir didesne išliekamąja verte naudoto automobilio pardavimo atveju.

Vidutinės klasės automobilių kategorijoje antrąją vietą pelnė Audi A6 Avant 3.0 TDI universalas, kurio brandžios dyzelinės technologijos ir kitos laiko patikrintos vertybės nenublanko net dėl prieš pastaruoju metu vyraujančią dyzeliniams automobiliams nepalankią padėtį, sąlygotą krentančių naftos kainų kontekste.

Prabangių automobilių kategorijoje trečią vietą užėmė taip pat dyzelinis Audi A7 3.0 TDI.

Mažesniųjų miesto visureigių kategorijoje antrą vietą užėmė dar vienas dyzelinis automobilis – Audi Q3 2.0 TDI quattro.

www.auto-bild.lt