Per savaitę Vilniuje pričiupti 46 neblaivūs vairuotojai bei nubausti 225 KET ignoravę pėstieji

Vasario 16-22 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai išaiškino 46 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai.

Savaitgalį išaiškinti 23 tokie atvejai. Penktadienį – 5, šeštadienį -10, sekmadienį – 8.

6 neblaivūs vairuotojai sukėlė eismo įvykius, kuriuose sugadintos transporto priemonės, vieno neblaivaus vairuotojo sukeltame eismo įvykyje nukentėjo žmogus.

Vykdytų priemonių rezultatai rodo, kad vairuotojai nevengia vairuoti būdami neblaivūs. Policija vairuotojams primena apie atsakomybę už vairavimą apsvaigus, o asmenų, pastebėjusių neblaivius vairuotojus, prašo apie tai nedelsiant informuoti pareigūnus.

Praėjusią savaitę Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos  pareigūnai taip pat kontroliavo, kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Pėstieji vis dar nepaiso nuolatinių pranešimų apie kontrolės priemones, skaudžias eismo nelaimes keliuose ir patarimų, kaip išvengti nelaimių kelyje, – praėjusią savaitę Vilniaus Kelių policijos valdybos pareigūnai nubaudė 225 Kelių eismo taisyklių nesilaikiusius pėsčiuosius.

Pareigūnai prašo pėsčiųjų eismo dalyvių laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, paisyti šviesoforų signalų, gatvės perėjimui pasirinkti pėsčiųjų perėjas, prieš žengiant į važiuojamąją kelio dalį įsitikinti, kad tai yra saugu. Užmiesčio keliu eiti prieš atvažiuojančių transporto priemonių eismą, tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui segėti atšvaitus.

Šią savaitę sostinės Kelių policijos valdybos pareigūnai tęs pėsčiųjų kontrolės priemones.

Vilniaus apskr. VPK informacija