„PZU Lietuva“ plečia privalomojo vairuotojų draudimo paketą

Draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ išplėtė vairuotojų privalomojo draudimo paslaugų paketą, kartu su civiline vairuotojo atsakomybe pasiūlant ir papildomas draudimo paslaugas. Vairuotojai, įsigyjantys privalomąjį draudimą, galės pasirinkti ir keleivių, vairuotojo, dviratininko bei pagalbos kelyje draudimus.

„Išplėtę draudimo paketą dabar suteikiame gerokai daugiau saugumo vairuotojui ir jo šeimai. Turimi duomenys rodo, kad vairuotojai vis dažniau greta privalomojo draudimo renkasi ir papildomas draudimo rūšis. Neretai avariją sukėlę vairuotojai nukenčia patys, ir sužalojami jo vežami keleiviai, tačiau jie nebūna apdrausti ir niekas neatlygina šių nuostolių“, – teigė „PZU Lietuva“ Produktų ir rizikos valdymo departamento direktorius Edvardas Skupas.

Draudimo specialistas atkreipė dėmesį, kad į paketą su privalomuoju draudimu „PZU Lietuva“ prideda tris būtiniausias draudimo rūšis, kurios apsaugo nuo dažniausiai keliuose pasitaikančių įvykių.

„Naujovė rinkoje – dviratininkų civilinės atsakomybės draudimas. Šeimos, mėgstančios keliones dviračiu, gali apsidrausti nuo dviračiu padaromos žalos kitų asmenų turtui ir jų sveikatai. Šis draudimas, įsigytas kartu su privalomuoju vairuotojo draudimu, galioja visiems šeimos nariams,“ – pasakojo E. Skupas.

Kartu su keleivių ir vairuotojo draudimu apsauga suteikiama tais atvejais, kuomet avarijoje nukenčia pats įvykio kaltininkas ir jo automobilyje važiavę keleiviai.

Įsigyjant privalomąjį draudimą su operatyvia pagalba kelyje, vairuotojai galės išsikviesti pagalbos tarnybą visais kritiniais atvejais – nebeužvedant variklio, sprogus padangai, užsitrenkus automobilio durelėms, pasibaigus degalams. Pagalba bus suteikta Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Iki šiol pagalbos kelyje paslauga buvo parduodama tik kartu su kasko draudimu.

www.auto-bild.lt