Atnaujintas Audi Q3 – ir Lietuvoje, ir Latvijoje

Standaufnahme    Farbe: Hainanblau    Verbrauchsangaben Audi Q3:Kraftstoffverbrauch kombiniert in l/100 km: 8,6 - 4,4;CO2-Emission kombiniert in g/km: 203 - 114

Atnaujinto dizaino ir technologijų Audi Q3 vėl sužavės patrauklia išvaizda, žemu sportišku siluetu, naujos formos galiniais statramsčiais, ryškiais ksenoniniais arba LED priekiniais ir nemažiau įdomios formos galiniais LED žibintais, dinaminiais posūkio signalais bei gausybe išorės ir vidaus suasmeninimo galimybių.

Bazinės komplektacijos automobilio bendrasis svoris (be vairuotojo) – tik 1385 kg. Variklio gaubtas ir bagažinės durelės pagaminti iš aliuminio. Papildomai galima užsisakyti elektra varstomas bagažinės dureles.

Atvėrus Audi Q3 dureles, dėmesį patraukia neprilygstamas salono erdvumas, aukštos kokybės medžiagos ir darbų kokybė. Visa tai liudija nenuginčijamą Premium segmento prestižinio automobilio statusą. Už galinių sėdynių esančioje, suvyniojamu dangalu uždengtoje 460 l tūrio  talpioje bagažinėje tikrai tilps visa vairuotojo ir keleivių manta. Atsiradus būtinybei gabenti masyvesnius krovinius galima nulenkti galinių sėdynių atlošus. Tai atlikus, krovinių erdvės tūris padidėja iki 1365 litrų.

Variklių asortimente – galingi ir ekonomiški, griežčiausius taršos standartus atitinkantys  4 benzininiai TFSI  ir 2 dyzeliniai TDI varikliai, kurių galia nuo 110 kW (150 AG) iki 162 kW (220 AG) . Automobilis itin ekonomiškas ir ekologiškas. Pavyzdžiui, Audi Q3 su 2.0 TDI ultra varikliu vidutinės degalų sąnaudos 100 km kelio siekia tik 4,4 l dyzelino, o į aplinką išmetama tik 114 g/km CO2.

Pradėjusi atnaujinto Q3 modelio prekybą, Audi Lietuvoje ir Latvijoje paruošė ypatingą pasiūlymą – Audi Q31.4TFSI CoD S tronic, 150 ZS ir komforto įranga už 29 900 EUR.

Minėtą įrangą sudaro:

Šildomos priekinės sėdynės
Radio Concert
Daugiafunkcinis 4 stipinų vairas su odos apdaila (Basis ir Design modeliams)
Daugiafunkcinis 3 stipinų Q dizaino sportinis vairas su odos apdaila (Sport modeliams)
Elektra reguliuojami ir šildomi išoriniai užpakalinio vaizdo veidrodėliai
Informacinė sistema vairuotojui:
Automatinė klimato kontrolės sistema su saulės sensoriumi
Šviesos ir lietaus sensorius
Cruise control ­– automatinė greičio palaikymo įranga
Priekinė centrinė atrama rankai
Galiniai automobilio statymo sensoriai

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt