“Auto Bild” Nr. 3

Nr.3

Naują žurnalo numerį jau galite įsigyti pardavimo vietose! Žurnalą jau galima nusipirkti ir kioskuose „Lietuvos spauda“ bei „Narvesen“ parduotuvėse.

BRANGŪS SKAITYTOJAI!

Sveiki sulaukę pavasario! Žiema baigėsi, galima sakyti, net neprasidėjusi. Kalendorinis pavasaris panašus į tikrą pavasarį, o tikras pavasaris automobilių mėgėjams atneša daug smagių dalykų. Netrukus galėsime traukti iš garažų istorinius ir išskirtinius modelius, kuriuos žiemą buvo gaila mirkyti druskos tirpale, pilamame ant apledėjusių kelių. Kelionės, sąskrydžiai, renginiai – bus linksma. Su pavasariu! Nepamirškime, kad šylant orui keliuose nenumaldomai daugės dviračių, motociklų, motorolerių ir mopedų. Saugokime juos. Kovo 2-ąją Ženevoje prasideda kasmetinė tarptautinė automobilių paroda.

Šiemet ji rengiama jau 85-ą kartą. Ką naujo atneš pavasarinės parodos vėjai? Kokia tema vyraus stipriausių pasaulyje automobilių gamintojų stenduose? Ekologija, dizainas, sportiškumas? Jau greitai sužinosime, kur link juda automobilizmo mados tendencijos. Na, o šiame „Auto Bild Lietuva“ žurnalo numeryje kaip visada gausu testų ir palyginimų tokių automobilių, kuriais važiuojame kasdien ir tokių, apie kuriuos galime tik pasvajoti. Malonaus skaitymo!

Vitoldas Milius

 

klausimas