Naujajam Volkswagen Passat – auksas  

19755_BnHover

IF Design awards konkurse sėkmė lydėjo Volkswagen dizainerius, kurių sukurtas naujasis, jau 8-osios kartos Volkswagen Passat su sedano kėbulu pelnė prestižinį auksinį prizą. 53-jų narių komisija iš 20-ties pasaulio šalių nusprendė, jog būtent šis Vokietijos gamintojo automobilis vertas aukščiausio įvertinimo.

Vertinimo komisijos išvadoje pažymima, kad „tokio senų tradicijų klasikinio dizaino automobilio atnaujinimas reikalauja milžiniškų pastangų siekiant suderinti dabarties kėbulų dizaino tendencijas ir laiko patikrintus atpažįstamus bruožus. Formos ir funkcionalumo derme pagrįsta Volkswagen dizaino kalba nepalieka abejingų. Passat sedano išvaizda apjungia minimalizmą su griežtu detalių pabrėžtumu. Aukščiausio lygio elegancija neatsiejamai dera su neprilygstamu kasdieniniu praktiškumu”.

IF Design awards auksiniu prizu apdovanotas aštuntosios kartos Volkswagen Passat debiutavo pernai. Pirkėjai neliko abejingi išraiškingam naujajam automobilio dizainui ir pažangiausioms technologijoms.

Naujausių inžinerijos pasiekimų dėka sukurtas pribloškiančiai proporcingas automobilis, kurio žemas kėbulas, ilga ratų bazė ir dideli ratai atrodo vienodai veržliai, kad ir kokiu greičiu būtų važiuojama.

Po variklio gaubtu montuojami pažangiausi ir griežčiausius taršos reikalavimus atitinkantys varikliai. Vairuotojo darbą lengvina ir eismo saugumą užtikrina daugybė pažangių saugos priemonių ir išmanių vairavimo pagalbininkų. Kelyje nuobodžiauti neleidžia pažangiausios informacinių pramogų sistemos ir neprilygstamos junglumo galimybės.

Modelių gamoje išsiskiria įgaliotąsias atstovybes jau šią vasarą pasieksiantis Volkswagen Passat GTE įkraunamas hibridas. Tai yra ekonomiškiausias ir aplinkai draugiškiausias Passat šeimynos atstovas, kuris 100 km kelio sunaudoja 2 litrus benzino ir 13 kWh elektros, o į aplinką išmeta tik iki 45 g/km CO2 (nustatyta pagal hibridiniams automobiliams taikomą NEDC metodiką).

Iki šiol iF Design awards ekspertų dėmesio buvo sulaukę ir prestižinius prizus pelnę Volkswagen Passat universalas, talpusis Golf Sportswan ir galingasis Golf R.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt