Po šventės Rokiškyje akcija „Alkotesteris“

Pakiliai atšventus sidabrinį šalies nepriklausomybės atkūrimo jubiliejų, kovo 12-osios rytas Rokiškio rajone vairuotojus grąžino į realybę – miesto prieigose nuo 7 valandos vyko prevencinė priemonė „Alkotesteris“.

Viešosios policijos pareigūnai per dvi valandas patikrino daugiau nei 120 vairuotojų ir nustatė tik 1 vairuotoją, kuris vairavo transporto priemonę neblaivus. Šiam vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Pareigūnai išaiškino 3 vyriškius, kurie svarbią datą atšventė vartodami svaigalus, tačiau šįryt alkoholio matuoklio rodmenys neviršijo leistinos normos.

Pareigūnams įkliuvo asmuo, vairavęs automobilį, neapdraustą privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, ir garbaus amžiaus vairuotojas, nepasikeitęs nebegaliojančio vairuotojo pažymėjimo.

Apibendrindamas reidą, Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas teigė, kad buvo maloniai nustebintas rezultatais, jog rokiškėnai ir į miestą atvykstantys vairuotojai paiso saugaus eismo reikalavimų, kad reikia akcentuoti, jog ne visi vairuotojai tinkamai reaguoja į laikinus kelio ženklus.

Policija ragina visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, būti tolerantiškus kitų atžvilgiu ir žada panašias akcijas rengti ateityje.

Panevėžio apskr. VPK Rokiškio r. PK informacija