„Statoil“ laikinai stabdo prekybą degalais Grigiškėse

Degalinių tinklas „Statoil“ pradeda rekonstruoti vieną populiariausių savo degalinių Grigiškėse. Bendrovė informuoja, kad dėl kapitalinės rekonstrukcijos nuo kovo 23 iki balandžio vidurio degalinėje nebus galima įsigyti degalų, išskyrus dujų. Tiesa, degalinėje esanti „Statoil“ parduotuvė veiks įprastu ritmu.

„Grigiškių degalinė yra viena intensyviausių užmiesčio degalinių, ją itin mėgsta iš Vilniaus Vakarų Lietuvos link vykstantys vairuotojai ir keleiviai. Pastebėjome, kad dėl savo populiarumo ši degalinė tapo per maža dabartiniam srautui, reikia ne tik daugiau degalų pompų, bet ir aptarnavimo kasų, daugiau tualetų ir kt., todėl nusprendėme ją iš esmės rekonstruoti. Pirmajame rekonstrukcijos etape bus pertvarkoma degalų zona, todėl iki balandžio vidurio klientai negalės įsipilti degalų. Atsiprašome klientų, kuriems šie laikini apribojimai sukels nepatogumų. Tiesa, prekyba dujomis vyks nenutrūkstamai, mat statybų darbai nepalies dujų terminalo, taip pat pilnai veiks degalinės parduotuvė, bus galima įsigyti užkandžių, gėrimų, pasinaudoti tualetu ir pan.“, – sakė „Statoil & Fuel Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius.

Atnaujinus degalų pylimosi zoną, nuo balandžio vidurio ketinama pradėti ir kapitalinę parduotuvės pastato rekonstrukciją. Tačiau šie darbai prekybai netrukdys. „Darbus suplanavome taip, kad nuo balandžio vidurio „Statoil“ Grigiškių degalinė galėtų priimti ir aptarnauti klientus įprastu rėžimu – bus galima ir įsipilti degalų, ir įsigyti kavos, užkandžių bei kitų produktų“, – pridūrė G. Bandzevičius

Atnaujinta degalinė bus patogesnė ir erdvesnė. Degalinėje veiks daugiau pompų, speciali satelitinė pompa vilkikams, leidžianti pilti degalus iškart į du krovininio automobilio bakus. Degalinėje taip pat išsiplės asortimentas: bus prekiaujama „premium“ klasės dyzelinu „miles Plus“ bei lietuvišku ekologiniu degalų priedu vilkikams „AdBlue“, kuris padeda mažinti degalų sunaudojimą ir aplinkos taršą.  Skubančių patogumui visos pompos turės atsiskaitymo terminalus, tad apmokėti už degalus bus galima neužeinant į parduotuvę.

„Statoil Grigiškių“ parduotuvės plotas taip pat išsiplės – beveik dvigubai. Viduje veiks net keturi kavos aparatai, bus patogiau išdėstytos kasos, įrengta erdvi poilsio zona. Vietoje vieno bendro tualeto numatoma įrengti penkis – du moterims, du vyrams ir vienas neįgaliesiems.

Apie „Statoil Fuel & Retail Lietuva“

„Statoil Fuel & Retail Lietuva“, priklausanti tarptautinei degalų mažmeninės prekybos kompanijai „Statoil Fuel & Retail“, yra viena iš  mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. „Statoil Fuel & Retail Lietuva“ valdo 78 degalinių tinklą: 65 visapusio aptarnavimo „Statoil“ degalines ir 13 automatinių „Statoil 1-2-3″ degalinių, taip pat vieną „Statoil“ parduotuvę Vilniuje.

„Statoil Fuel & Retail“ priklauso bendrovei „Alimentation Couche-Tard, Inc.“, kuri valdo daugiau nei 8,1 tūkst. degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

„Alimentation Couche-Tard Inc.“ yra Kanados  savitarnos tipo (angl. convenience) parduotuvių verslo industrijos lyderė. Šiaurės Amerikoje „Couche-Tard“ pagal valdomų parduotuvių skaičių yra didžiausias nepriklausomas „convenience“ parduotuvių operatorius (nepaisant, ar įtraukiamas prekybos naftos produktais verslas, ar ne). Europoje „Couche-Tard“ turi didžiausią „convenience“ parduotuvių tinklą ir pirmauja transportui skirtų degalų mažmeninės prekybos srityje Skandinavijoje bei Baltijos šalyse, taip pat plečiasi Lenkijoje.

www.auto-bild.lt