Naujoji „SEAT Alhambra“ – modernesnė ir išmanesnė

001NEW-ALHAMBRA

SEAT tęsia savo ataką į gerbėjų, kurių ratas nepaliaujamai didėja, širdis ir pristato naujos kartos „Alhambra“ modelį. Šis modernus ir praktiškas vienatūris turi naujus variklius, kurie leidžia pasigirti net 15 proc. mažesnėmis degalų sąnaudomis ir didesniu dinamiškumu. „Alhambra“ užima labai tvirtą poziciją tarp savo konkurentų, nes gali pasiūlyti naujas patogumo ir pagalbos sistemas, modernias ryšio ir pramogines funkcijas. Prekybos atstovybes naujoji „Alhambra“ pasieks vasarą, o išankstiniai užsakymai bus priimami jau nuo gegužės mėnesio.

„2014 metais „Alhambra“ modelio pardavimai mušė rekordus.  Modernumas, vairavimo malonumas, praktiškumas ir saugumas – tai raktiniai žodžiai, apibūdinantys  naujos kartos „Alhambra“ modelį, kuris yra puikus partneris aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjams“, – tikino SEAT vykdomojo komiteto pirmininkas Jürgenas Stackmannas.

„Šio modelio koncepcija apjungia aukščiausio lygio funkcionalumą ir moderniausias technologijas su puikiais kokybės ir surinkimo standartais. Be to, kaip būdinga SEAT, jis gali pasigirti puikiu kainos ir kokybės santykiu“, – pridūrė jis.

Dyzelinių ir benzininių variklių gama visiškai atnaujinta. Visi jie atitinka itin griežtus „Euro 6“ emisijų standartus. Varikliai su turbina ir tiesioginio įpurškimo sistema taip pat sunaudoja 15 proc. mažiau degalų. Pavyzdžiui, savo segmente labai konkurencingo TDI variklio, pasižyminčio 85 kW arba 110 kW galia vidutinės degalų sąnaudos siekia vos 4,9 l/100 km (130 gramų CO2 emisijų).

008NEW-ALHAMBRA

004NEW-ALHAMBRA2.0 litrų TDI variklio gerbėjai gali rinktis versijas, pasižyminčias 85 kW/115 AG, 110 kW/150 AG arba 135 kW/184 AG (380 Nm sukimo momentas) galia. Du TSI benzininiai varikliai išvysto 110 kW/150AG arba 162 kW/220 AG (350 Nm) galią. Jie yra 20 AG galingesni už ankstesnius šio modelio variklius. TDI variklis, pasižymintis 110 kW/150 AG galia gali būti komplektuojamas su visų varančių ratų „4Drive“ sistema.

„Užimti tvirtas pozicijas „Alhambra“ modeliui  padeda pagerinti degalų sąnaudų ir emisijų rodikliai. Pasitelkdamas naujausias technologijas šis modelis gali pasiūlyti geriausią koks tik gali būti vairavimo malonumo ir komforto derinį“, – tvirtino SEAT viceprezidentas Dr. Matthias Rabe.

Visi varikliai, išskyrus pradinio lygio dyzelinį, gali būti derinami su DSG dvigubos sankabos automatine transmisija (renkantis versiją su benzininiu varikliu ji priklauso standartinės įrangos paketui). Naujosios kartos DSG transmisija turi degalų taupymo funkciją. Vos tik vairuotojas nukelia koją nuo akseleratoriaus pedalo, „Alhambra“ atjungia variklio kuro padavimo sistemą.

Atsinaujinusi „Alhambra“ aukštai pakelta galva gali didžiuotis  turėdama naujausios kartos „SEAT Easy Connect“ pramoginę sistemą. Jai priklauso aukštos rezoliucijos liečiamasis ekranas ir naujausias procesorius, kuris lemia greitesnį sistemos darbą ir spartesnį maršrutų apskaičiavimą. Be to, ši sistema turi naujausias ryšio galimybes.

„Multi Collision“ stabdžių sistema priklauso standartiniam „Alhambra“ įrangos paketui. Eismo įvykio metu, kai vairuotojas jau nebegali kontroliuoti situacijos, ši sistema automatiškai pradeda stabdyti automobilį, kad būtų išvengta skaudesnių padarinių. Vairuotojai taip pat įvertins „Blind-Spot Sensor“ sistemą, kuri įspės vairuotoją apie jam nematomas kliūtis rikiuojantis į kitą eismo juostą. Būsimuosius naujosios „Alhambra“ šeimininkus džiugins ir adaptyvi važiuoklės valdymo sistema DCC. Ji reguliuoja amortizatorių charakteristikas milisekundžių tikslumu ir padeda automobiliui prisitaikyti prie kelio sąlygų. Naujos masažuojančios sėdynės tikrai nepaliks nė vieno abejingo. Jos tiesiog nepamainomos ilgų kelionių metu.

Modelio kūrėjai tikrai nepamiršo atnaujinti ir dizaino. LED technologijomis pasižymintys galiniai žibintai, patobulintose priekinėse grotelėse įkomponuotas naujasis prekinio ženklo logotipas ir naujo dizaino ratlankiai patvirtina SEAT siekius kurti tikrą malonumą akims.

Interjeras pasitinka naujomis apdailos spalvomis, nauju, iš „SEAT Leon“ modelio „pasiskolintu“ vairu ir patobulintais valdymo sistemų elementais. Beraktis durų atrakinimas bei variklio užvedimo sistema – papildomi didelės komforto įrangos komponentai.  Įrangos paketai taip pat buvo pertvarkyti, taigi naujosios „Alhambra“ gerbėjai galės rinktis „Referene“, „Style“ arba „Style Advanced“ įrangos paketus.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt