Naujosios „Continental“ viešojo transporto padangos

1_Bus

Vokietijos aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ keleiviniam transportui skirtų padangų gamą papildė naujausiu „Conti Urban HA3“ modeliu. Šios 19,5 colio dydžio padangos yra specialiai pritaikytos vidutinio dydžio miesto autobusams. Naujas gumos mišinys užtikrina ypatingai ilgą padangos eksploatacijos trukmę net ir esant itin nepalankioms važiavimo sąlygoms, kai nuolatos tenka įsibėgėti ir stabdyti. Be to, papildomai sustiprintos šoninės padangos sienelės yra ypatingai atsparios dažniems kontaktams su šaligatvio kraštu, kurie neišvengiami kasdien važiuojant viešojo transporto maršrutais.

Taip pat naujoji padanga užtikrina puikų valdymą ir išskirtinį sukibimą, o tai lemia didesnį keleivių komfortą ir saugumą. Padangos mišinyje buvo padidinta gumos dalis, kuri ne tik sustiprino šonines sieneles, bet ir drauge su plieniniu karkasu suformavo itin pažeidimams atsparų padangos kontūrą, kuris apsaugo nuo dažnų smūgių į šaligatvio kraštą stotelėse.

Itin gilios protektoriaus lamelės užtikrina optimalų išilginį stabilumą visą padangos eksploatacijos laiką net ir esant šlapiai kelio dangai. Buvo atnaujintas ne tik protektoriaus gumos mišinys, bet ir įdiegta dar viena naujovė – dilimui itin atsparus protektoriaus raštas. Šie sprendimai lėmė, kad „Conti Urban HA3“ padanga pasižymi iki 20 proc. didesniu atsparumu dilimui nei įprastos padangos.

Šios padangos gali būti montuojamos ant visų ašių. Padangoje esantys indikatoriai žymi galimą protektoriaus atnaujinimo gylį. Atnaujintas padangos protektorius užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką, taip pat pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, todėl lemia finansiškai efektyvią autobusų parko priežiūrą. Taip kaip „Generation 3“, taip ir šios padangos gali būti restauruojamos, dvigubai prailginant eksploatacijos trukmę – tai yra itin svarbu miesto autobusų parko valdyme, kurio pagrindinis siekis yra lėšų taupymas.

Naujosios „Conti Urban HA3“ padangos yra pažymėtos „M+S“ simboliu ir gali būti naudojamos ištisus metus daugelyje Europos regionų.

2_Conti Urban HA3

Naujoji „Conti Urban HA3“ 265/70 R 19.5 dydžio padanga, skirta vidutinio dydžio miesto ir priemiestiniams autobusams, pasižymi ilga eksploatacijos trukme ir dideliu saugumu ištisus metus.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt