Šiauliuose – naujas „Fiat“ automobilių aptarnavimo centras

Fiat servisas

Italijos automobilių koncerno „Fiat“ atstovė Lietuvoje „Autobrava“ pasirinko naujus serviso partnerius Šiauliuose. Jais tapo automobilių centras „Autlit“, kuris teiks garantinio ir pogarantinio aptarnavimo bei remonto paslaugas visiems „Fiat“ modeliams, kurių Lietuvoje registruota daugiau nei 11 tūkstančių.

Pramonės g. 24G įsikūręs „Autlit“ tapo 5-tuoju autorizuotu „Fiat“ servisu Lietuvoje ir aptarnaus visą Šiaurės Lietuvą. Be Šiaulių, tokie servisai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje.

„Lietuvos klientai vis labiau pasitiki „Fiat“ automobiliais ir kasmet įsigyją jų vis daugiau. Tuo pačiu kyla poreikis plėsti servisų tinklą, kad padėtume taupyti klientų laiką atliekant techninius aptarnavimus. Platus tinklas itin svarbus verslo įmonėms – komercinis transportas, kuris gabena krovinius, vykdo darbines užduotis, prireikus, turi gauti techninę pagalbą nedelsiant. Galime pasidžiaugti, jog „Fiat“ servisų tinklas yra vienas plačiausių Lietuvoje, be to mūsų šalyje 24 val. per parą, 7 d. per savaitę veikia pagalbos tarnyba“, – sakė „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

Pasak jo, Šiaulių „Autlit“ servisą partnerystei koncerno atstovai pasirinko dėl jo ilgametės patirties rinkoje, galimybės pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris pilnai atitinka „Autobrava“ ir „Fiat“ keliamus reikalavimus.

„Didžiuojamės, kad „Autobrava“ pasirinko mus savo partneriais Šiauliuose. Jau šiandien esame pasiruošę priimti „Fiat“ klientus: turime naujausią diagnostikos įrangą, specialiuosius įrankius bei įrenginius, dideles originalių automobilio dalių atsargas sandėlyje, o automobilių remonto bei klientų aptarnavimo specialistai yra apmokyti ir sertifikuoti dirbti pagal gamintojo reikalavimus. Be to, reikiamos atsarginės dalys į mūsų sandėlį pristatomas per 2 darbo dienas nuo užsakymo. Planuojame, kad per metus aptarnausime daugiau nei 500 „Fiat“ automobilių, nors turimi pajėgumai – dar didesni“, – teigė „Autlit“ direktorius Nerijus Janulis.

Autorizuotame „Fiat“ servise pagal gamintojo reikalavimus bus vykdomas automobilio garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, techninė profilaktika, automobilio priežiūros ir remonto paslaugos. Oficialiame servise remontuojant automobilius naudojamos tik originalios „Fiat“ dalys, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo, išskyrus dalis, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus, pavyzdžiui, padangos, stabdžių trinkelės, valytuvų šluotelės ir kt.

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

„Autobrava“ nuotr.

www.auto-bild.lt