Volkswagen virtualus superautomobilis

DB2015AU00660_small (1)

Volkswagen asortimentą papildė neįprastas „modelis” – kompiuteriniams žaidimams skirtas virtualus Volkswagen GTI Supersport. Tai ne kas kita, kaip į kompiuterinius ir vaizdo žaidimus įmontuoti skirtas trimačių figūrų, tekstūrų ir komandų rinkinys. Šiuo nauju automobiliu pirmiausiai bus galima „pasivažinėti” Sony PlayStation® žaidime Gran Turismo®6, vėliau tikėtina integracija į kitus žaidimus bei platformas.

Virtualusis Volkswagen GTI Supersport po variklio gaubtu turi 503 AG galios VR6 TSI variklį, leidžiantį iš vietos įsibėgėti per 3,6 sekundes ir pasiekti maksimalų 300 km/val. greitį. Šią gigantišką galią paskirsto 7 laipsnių DSG transmisija, o ratams perduoda 4MOTION pastovioji visų ratų pavara. Virtualų asfaltą „degina” 20 colių lengvo lydinio ratlankiai su įspūdingomis padangomis ir per stipinų tarpus matomais didžiuliais stabdžių diskais su masyviomis apkabomis.

Kuriant šį virtualų modelį, buvo išlaikytos visos realaus Golf GTI kėbulo proporcijos, tačiau sumažintas automobilio svorio centras ir padaryta prielaida, kad konstrukcijoje naudojama daug daugiau lengvųjų lydinių, nei gaminant net ir patį galingiausią realų Golf R arba GTI šeimynos modelį.

Tai nėra taip stipriai nutolę nuo realybės, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, kadangi Volkswagen sportinių automobilių kūrėjai šiuo metu bando visa tai įkūnyti realiuose automobiliuose.

DB2015AU00661_small (1)

Renkantis komandą, virtualųjį Volkswagen modelį galima papuošti „Reflex Silver”, „Gran Turismo Red”, „Lapiz Blue” arba „Oryx White” spalvomis ir emblemų rinkiniais. Naująjį virtualų Volkswagen GTI Supersport Gran Turismo 6 žaidėjai gali atsisiūsti iš specializuotos šio žaidimo interneto svetainės.

Gran Turismo 6 – tai jau šeštosios kartos legendinis lenktynių žaidimas, skirtas PlayStation žaidimų konsolėms. Juo prekiaujama nuo 2013 metų. Žaidime galima pasirinkti iš 1200 automobilių ir iš 37 lenktynių trasų.

Techninės charakteristikos tiksliai atkartojamos maksimaliam žaidimo autentiškumui pasiekti.

Daugiau informacijos: www.volkswagen.com/visiongti

YouTube filmukas (02:05 min.): YouTube: Movie (duration 02:05 min.)

„Volkswagen“ nuotr.

www.auto-bild.lt