„Auto Bild“ skaitytojai išrinko geriausias padangas

2_Contidrom

Padangų bandymai „Contidrom“ poligone.

Populiariausio Europos automobilinio žurnalo „Auto Bild“ skaitytojai dalyvavo kasmet rengiamoje apklausoje, kurioje savo balsus skyrė geriausioms automobilių pramonės markėms, tame tarpe ir padangų. 2015 metų apklausoje dalyvavo beveik 33 tūkst. žurnalo skaitytojų.

„Kokybės“ kategorijoje daugiau kaip du trečdalius balsų (69 proc.) surinko aukščiausios kokybės padangų gamintojas „Continental“. Antroje vietoje liko „Michelin“ gamintojas, trečioje – „Goodyear“.

„Kainos ir vertės“ kategorijoje, surinkusios 33 proc. skaitytojų balsų, „Continental“ padangos taip pat buvo pripažintos geriausiomis, aplenkusios antroje ir trečioje vietoje likusias „Hankook“ ir „Michelin“ padangas. Šioje kategorijoje penktąją vietą pelnė „Continental“ grupei priklausanti „Uniroyal“ padangų markė.

Ir nors „Continental“ negamina specialiai sportui skirtų automobilinių padangų, „Sportiškų padangų“ kategorijoje jos užėmė trečią vietą, į priekį praleidusios tik „Pirelli“ ir „Michelin“ gamintojų padangas, kurių gamoje yra ir specialiai automobilių sportui skirtos padangos.

Tokiu būdu „Continental“ padangos pakartojo ankstesnių metų sėkmę, kai taip pat sulaukė aukščiausių „Auto Bild“ skaitytojų įvertinimų.

Komentuodamas balsavimo rezultatus „Continental“ atstovas žiniasklaidai Alexanderis Bahlmannas sakė, kad tokio palankaus „Auto Bild“ žurnalo skaitytojų įvertinimo padangos nusipelnė dėl kiekvienais metais pelnomų aukščiausių vasarinių ir žieminių padangų testų įvertinimų, kuriuos atlieka padangų specialistai. Be to, daug pirmaujančių automobilių gamintojų patvirtino „Continental“ padangas kaip originalią įrangą, o pelnyti aukščiausius įvertinimus padėjo ir asmeninė vartotojų patirtis.

„Continental“ nuotr.

www.auto-bild.lt