Geriausias Dakaro ralio automobilis „Mini ALL4 Racing“ – Vilniuje

Mini ALL4 Racing (1)

Autosporto mėgėjai Vilniuje turi išskirtinę galimybę susipažinti su patikimiausiu Dakaro ralio automobiliu „Mini ALL4 Racing“, kuris šių metų lenktynėse pirmasis kirto finišo liniją. Pastaruosius ketverius metus šiame ištvermės maratone triumfuojantis modelis iki sekmadienio bus eksponuojamas prekybos centre „Europa“.

„Dakarui specialiai paruošti „Mini“ visureigiai iki šiol neturi lygiaverčių varžovų. „Mini ALL4 Racing“ yra bent 10 proc. patikimesni automobiliai nei kitų gamintojų modeliai, o dvi savaites trunkančiame ralyje šis pranašumas yra itin reikšmingas. Tikėkimės, kad ateityje išvysime ir Lietuvos lenktynininkus, besivaržančius prestižiniame auto maratone su patikimaisiais „Mini ALL4 Racing“ bolidais ir lipančius ant aukščiausiosios nugalėtojų pakylos“, – sakė automobilio eksponavimą Vilniuje surengusio oficialaus „Mini“ atstovo Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

Į Lietuvą „Mini ALL4 Racing“ atgabentas pirmą kartą. Vairuodami konkrečiai šį modelį šiemet Kataro atstovo Nasser Al-Attiyah bei prancūzo Matthieu Baumel ekipažas greičiausiai įveikė Argentinos, Čilės ir Bolivijos keliais besidriekiančią išbandymų trasą.

Mini ALL4 Racing (6)

Į Vilnių „Mini ALL4 Racing“ automobilis atkeliavo iš Zaraso ežero Didžiosios salos, kur praėjusį savaitgalį buvo demonstruojamas pirmą kartą Lietuvoje surengtame tarptautiniame „Mini“ suvažiavime „International Mini Meeting“. Į prekybos centrą „Europa“ šis modelis užsuko prieš kelionę atgal į koncerno būstinę Vokietijoje.

„Mini“ triumfavo Dakare pastaruosius ketverius metus iš eilės, taip pat tris kartus iš eilės iškovojo čempionų titulus FIA bekelės ralio pasaulio taurėje 2012-2014 metais.  Šių metų Dakaro maratone startavo net aštuoni prestižinėms bekelės lenktynėms specialiai paruošti „Mini ALL4 Racing“. Juos vairavusios komandos pernai iškovojo aukščiausias vietas, tad ir šiemet iškart buvo priskirtos prie favoritų. Prie jų vairo sėdo patyrę ir Dakare jau triumfavę pilotai. Tad 2015 m. varžybos, vos ne tradiciškai, baigėsi „Mini“ automobilių pergale. „Mini ALL4 Racing“ užėmė I-ąją ir III-ąją prizines vietas, o į geriausiųjų dešimtuką pateko net penki „Mini“ automobiliai.

Mini ALL4 Racing (9)

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

„Krasta Auto“ nuotr.

www.auto-bild.lt