Pirmą kartą Baltijos šalyse – „MINI“ automobilių klubų suvažiavimas

MINI people nuotr. (2)
Jau šią savaitę, gegužės 21-24 d., Zarasų saloje Lietuvos gyventojus ir užsienio svečius džiugins pasaulinis „MINI“ automobilių klubų suvažiavimas. Tai didžiulė garbė ir atsakomybė Lietuvos „MINI people“ klubui, laimėjusiam teisę pirmą kartą Baltijos šalyse surengti tokio masto tarptautinį renginį (International MINI Meeting – IMM), sutrauksiantį būrį šių automobilių aistruolių.

„MINI“ savininkai ir gerbėjai šią datą pasižymėję jau seniai, o renginio organizatoriai iki paskutinės dienos pluša norėdami svečiams paruošti smagią šventę su daugybe pramogų visai šeimai. „MINI“ automobilių klubų suvažiavimo organizacinio komiteto pirmininkas Justas Jasaitis pastebi, kad jų organizuojamas renginys bus mažiau techniškas ir skirtas ne tik šių išskirtinių automobilių fanatikams, bet ir visiems prijaučiantiems – ir mažiems, ir dideliems. „Kuriame pramoginį renginį visai šeimai“, – sako J. Jasaitis.

MINI – tai gyvenimo būdas

„MINI“ – automobilis, išsiskiriantis iš pilkos masės ir verčiantis nusišypsoti. Toks ir jo savininkas“, – šypsosi „MINI people“ – oficialaus fanų klubo Lietuvoje – atstovas spaudai Mindaugas Lataitis. Mažųjų automobilių entuziastai – žmonės su polėkiu: kūrybiški, aktyvūs, pozityvūs. Automobilis jiems tampa saviraiškos priemone, išskirtinumo, originalumo ir mados ženklu. Kad jų vairuotojai linksmi ir smagūs žmonės, nenustygstantys vietoje, ieškantys iššūkių ir mylintys gyvenimą, patikina ir J. Jasaitis. „Tradicinis „MINI“ vairuotojas – netradicinis“, – juokiasi jis.

Mažojo automobilio gerbėjai – mados, naujovių ir technologijų sekėjai. Netradicinio automobilio aistruoliai vertina aukštą kokybę ir jos siekia visose gyvenimo srityse. Be to, jie stengiasi atskleisti savo originalumą ir stilių ne tik per savo vairuojamą automobilį, bet ir per kitus kasdien buityje naudojamus daiktus, palengvinančius gyvenimą ir pakeliančius jo kokybę.

Originaliu stiliumi alsuoja visi jų namai: pradedant paveikslais ant sienų ir baigiant buities prietaisais. Pavyzdžiui, Šveicarijos kompanija „Nestlé” netgi yra sukūrusi specialiai „MINI“ gerbėjams skirtą „NESCAFÉ Dolce Gusto“ kavos aparatą, kurio dizainas dera prie stilingojo automobilio išvaizdos. „MINI people“ klubo atstovas M. Lataitis tvirtina, kad tokių „MINI“ stilistikos daiktų yra ir daugiau ir juokiasi, kad dažnai jiems atsispirti nepavyksta vien dėl išvaizdos.

Aktyvus ir vieningas stilingųjų „MINI“ automobilių klubas Lietuvoje veikia jau nuo 2008 metų. Jo nariai nuolat susitinka, bendrauja, kartu geria kavą ir rengia sezono atidarymo ir uždarymo šventes, vyksta į suvažiavimus kitose šalyse. „Mūsų klubas – žmonių klubas. Bendraujame kaip šeima“ – sako J. Jasaitis.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt