Pirmojo Lietuvoje „Mitsubishi Outlander PHEV“ pirkėja: „Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“

Ontheroad-4

Pirmasis ilgo nuotolio „plug-in“ visureigis šiaulietę papirko savo išvaizda ir modernumu

Vos pasirodęs „Inchcape Motors“ siūlomų modelių kataloguose, pirmasis serijinis ilgo nuotolio „plug-in“ tipo miesto visureigis „Mitsubishi Outlander PHEV“ sulaukė pirmojo pirkėjo. „Geriausiu automobiliu su alternatyvia jėgaine“ Didžiojoje Britanijoje tapusio automobilio pirmąją pirkėja Lietuvoje tapo Lina Zaboras iš Šiaulių, kurią automobilis papirko tiek išore, tiek techninėmis savybėmis.

„Renkantis naują automobilį, pirmiausiai ieškojau taupaus, ekologiško ir modernaus miesto visureigio. Besisvečiuojant užsienyje, užsukau į automobilių saloną ir pamačiusi „Outlander PHEV“ formas supratau – tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Įsėdus bandomajam važiavimui paaiškėjo,  kad šis hibridinis automobilis yra valdomas intuityviai, o kelyje automobilis išsiskiria neįprasta tyla salone. Galiausiai, nors tai tebuvo kelių minučių patirtis, užsinorėjau automobilio čia ir dabar“ – teigė  pirmojo „Mitsubishi Outlander PHEV“ savininkė Lietuvoje.

Didžiausią įspūdį pirmajai „Mitsubishi Outlander PHEV“ pirkėjai daro sklandus ir veržlus automobilio startas iš vietos bei saugumo jausmas manevruojant kelyje ir lenkiant kitus eismo dalyvius. Lyginant su kitais automobiliais, savininkė išskiria „Outlander PHEV“ modernumą, kokybiškas apdailos medžiagas ir puikiai skambančią garso sistemą.

Gallery-Outlander-PHEV-Interior-4

Kalbėdama apie išvaizdą, automobilio savininkė sako esanti tiesiog neabejinga elegantiškoms „Outlander PHEV“ formoms. „Šiaulių mieste „Mitsubishi Outlander PHEV“ susilaukia išskirtinio dėmesio. Ypač tų, kurie domisi automobiliais – jie iš pirmo žvilgsnio pastebi, kad tai nėra įprastas miesto visureigis “, – kalbėjo L.Zaboras.

Vien akumuliatoriuose sukaupta energija dviejų 80 AG galios elektros variklių (priekinei ir galinei ašiai) varomo automobilio nuvažiuotas nuotolis siektų 53 kilometrus. Pasak „Outlander PHEV“ pirkėjos, to pakanka kelionėms Šiaulių mieste visai dienai. Tačiau senkant energijai nereikia dairytis akumuliatorių įkrovimo stotelės – automatiškai įsijungia vidaus degimo variklis, kuris pradeda sukti 80 kW galios generatorių, ir akumuliatoriai vėl kraunami energija. Naudodamasis tokia mišria elektros generavimo technologija, „Outlander PHEV“ be papildomo degalų ar elektros energijos papildymo gali nuvažiuoti net 880 kilometrų.

Visais ratais varomas „Outlander PHEV“ taip pat išsiskiria itin žema CO2 emisija, o jo gebėjimų kelyje, tylaus važiavimo ir įveikiamo atstumo kombinacija padeda jam išskirti tiek iš elektromobilių, tiek iš hibridų būrio.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt