„Siemens“ plečia elektromobiliams skirtos sistemos gamybą

Der Siemens Motorprüfstand im neuen eCar Headquarter/The Siemens test rig at the new eCar headquarters
Vokietijos technologijų bendrovė „Siemens“ stiprina savo poziciją elektromobilių rinkoje. Netoli Niurnbergo (Vokietijoje) naujai įkurtame tyrimų ir gamybos centre bendrovė pradėjo gaminti elektriniams ir hibridiniams automobiliams skirtą traukos sistemą.

Naujajame centre įsikūrusi 1200 kvadratinių metrų gamykla, kurioje kuriama ir gaminama elektromobiliams skirta įranga. Pagaminti komponentai vėliau testuojami šalia esančioje specialioje laboratorijoje. Pasak inžinerijos milžinės atstovų, derindama šias dvi funkcijas bendrovė yra pajėgi greičiau reaguoti į rinkos poreikius.

„Patys gamindami elektromobilių variklius ir jiems reikalingus komponentus, juos testuodami, galime greičiau pasiūlyti inovatyvius sprendimus. Šiuo metu esame pajėgūs aprūpinti dešimtis tūkstančių transporto priemonių per metus“, – sakė „Siemens“ elektromobilių traukos sistemų gamybos vadovas Joergas Grotendorstas.

Į naująjį centrą ir jame esančius įrenginius „Siemens“ investavo dešimtis milijonų eurų. Planuojama, kad iš viso šiame centre dirbs apie 400 specialistų.

Pramonėje naudojamas elektrines pavaras „Siemens“ gamina nuo 1969 metų. Bendrovė taip pat yra viena iš lyderiaujančių pramonėje naudojamų elektros variklių gamintojų pasaulyje. Naują gamybos liniją, kurioje gaminami hibridinių ir elektrinių transporto priemonių varikliai, technologijų bendrovė atidarė 2014 metais.

„Siemens“ nuotr.

www.auto-bild.lt