Trečdalis vairuotojų be automobilio neišsiverstų nė dienos

Uz_vairo

Kad automobilis – vienas būtiniausių daiktų, mano beveik 27 proc. vairuotojų. Jie tvirtina be transporto priemonės neišsiversią nė dienos. Ką daryti, kad sugedęs automobilis nesugriautų dienos, savaitės ar net mėnesio planų? Draudimo bendrovė „If“, atsižvelgdama į rinkos poreikį, nuo šiol garantuoja geriausią pagalbos kelyje paslaugą Lietuvoje – suteikia pakaitinį automobilį visam remonto laikotarpiui.

„Mūsų atliktos apklausos duomenys parodė, kad kasko besidraudžiantiems vairuotojams paslaugos, tokios kaip operatyvus pakaitinio automobilio suteikimas ir galimybė jį eksploatuoti, kiek beužtruktų nuosavo automobilio remontas, yra prioritetinės“, – sako draudimo bendrovės „If“ transporto priemonių draudimo produkto vadovas Danas Dilys.

Bendrovės duomenimis, pagalbos kelyje prireikia 17 iš 100 klientų. Pakaitinio automobilio suteikimas – viena dažniausių ir populiarėjančių pagalbos kelyje paslaugų. 2014 m. ja pasinaudojo 50 proc. daugiau klientų nei 2013-aisiais, o palyginti su 2012 m., augimas siekia beveik 70 proc.

Atliekant apklausą, skirtą kasko produktu besinaudojančių klientų poreikiams išsiaiškinti, tapo akivaizdu, jog vairuotojams labai svarbi sugedusio ar į eismo įvykį patekusio automobilio transportavimo paslauga – jos pageidauja 92 proc. respondentų. Nakvynės suteikimas, kai įvykis atsitinka užsienyje, ar keleivių parvežimas iš įvykio vietos, kai automobilis nebegali dalyvauti eisme, yra reikšmingi atitinkamai 88 proc. ir 78 proc. vairuotojų.

Pasak D. Dilio, klientams be galo svarbus pagalbos aspektas, todėl papildomai suteikiame pagalbos kelyje garantiją: „Jei paslauga suteikta ne laiku ar ne taip, kaip tikėjotės, kompensuosime draudimo sutartyje numatytą išskaitą arba atlyginsime išlaidas, kurias patyrėte organizuodamas techninę pagalbą savarankiškai.“

Atnaujintas „If“ kasko draudimas suteikia visapusišką automobilio draudimo apsaugą ir nuo didžiausių grėsmių (eismo įvykio, vagystės, vandalizmo, gamtos jėgų, gaisro), ir nuo bet kokių kitų staigių ir netikėtų įvykių nulemtos žalos. Tai pagalba kelyje, automobilio transportavimas, pakaitinis automobilis neribotam laikui, transporto priemonės saugojimas, vairuotojo ir keleivių parvežimas tiek Lietuvoje, tiek po įvykio užsienyje, nakvynė, kai nelaimė atsitinka už šalies ribų, prarastų raktelių pristatymo paslauga, avarinis durų atidarymas.

Apie „If “

„If“ yra pirmaujanti ne gyvybės draudimo bendrovė Skandinavijoje ir Baltijos šalyse, turinti daugiau nei 3,6 milijonus klientų. 2014 m. jos pajamos iš draudimo veiklos siekė 4,5 mlrd. eurų. „If“ priklauso Suomijos „Sampo“ grupei, vienai didžiausių finansinių institucijų Šiaurės Europoje.

www.auto-bild.lt