Vaidotas Žala: siekiame į ralį grąžinti lenktynių merginas

Patricija

Patricija.

Lenktynininką Vaidotą Žalą lietuviško ralio gerbėjai puikiai pažįsta ne tik dėl to, kad tai charizmatiška asmenybė, ar kad nuo jo veido niekada nedingsta šypsena.

Puikiai žinomas ir jo automobilis, kurį pernai puošė merginos atvaizdas.

Šiais metais, pakeitus automobilį, idėja toliau vežti merginą ant automobilio šono niekur nedingo. „Trygg Racing“ komanda nutarė surengti merginų atranką ir paieškoti ne tik dailiai atrodančios gražuolės, kuri papuoštų lenktyninį automobilį.

„Mes sugalvojome ieškoti merginos, kuri taptų ir mūsų komandos nare, reprezentuotų mūsų komandą varžybose. Automobilių sporte merginos yra labai reikalinga puošmena,“ – apie įdomią mintį pasakoja Vaidotas Žala.

Rasa (1)

Rasa.

Paskelbus konkursą, buvo gauta per tris šimtus anketų, o finalininkėms buvo surengta speciali fotosesija Utenoje esančioje „Nosted mechanika“ gamykloje, kur buvo atgabentas ir ralio automobilis.

Po fotosesijos komanda nusprendė į varžybas pakviesti ne vieną, bet tris merginas!

„Niekaip negalėjom išsirinkti. Visos kandidatės fotogeniškos, todėl nutarėme, kad kviesime prisijungti prie komandos tris merginas. Vienos iš jų atvaizdu papuošime automobilį, tačiau visas tris kviesime prisidėti prie komandos ralių metu,“ – sako „Trygg Racing“ lenktynininkas Vaidotas Žala.

Tad į komandą bus kviečiamos Rasa, Silvija ir Patricija. Jau visai netrukus jų laukia ir pirma pažintis su komanda. „Tikiuosi, kad Rasai, Silvijai ir Patricijai šis sezonas įsimins kaip vienas įspūdingiausių. Komanda pasistengs, kad joms netektų nuobodžiauti,“ – šypsosi Vaidotas.

Silvija (1)

Silvija.

„Trygg Racing“ nuotr.

www.auto-bild.lt