Kitą savaitę BMW atskleis naująjį prabangųjį „BMW 7“

Stop kadras (1)

Vokiečių automobilių koncernas BMW ruošiasi bene didžiausiai šių metų premjerai – prabangos etalonu vadinamos „7 serijos“ naujos kartos modelio debiutui. Atskleisti kruopščiai slepiamo automobilio ypatumus koncernas ruošiasi kitą savaitę – birželio 10 d. vakarą, o viešai pademonstruoti modelį ir pristatyti jį salonuose planuojama rudenį.

„Visa automobilių industrija nekantriai laukia „BMW 7“ premjeros, nes šis modelis prabangos ir inovacijų prasme žada tapti etalonu visam premium segmentui. Susidomėjimą žadina ir BMW jau atskleistos naujojo modelio detalės, kurių iki šiol rinkoje neturi nė vienas kitas gamintojas – autonominis automobilio įparkavimas, automobilio rakteliai su jutikliniu ekranu, lengvos konstrukcijos kėbulas ir kitos, – sako BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk. – Naujuoju modeliu jau domisi ir pirkėjai Lietuvoje, ketinantys tapti vienais pirmųjų „BMW 7“ vairuotojų mūsų šalyje“, – sako BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

Koncerno išplatintame „BMW 7“ premjeros video anonse matyti užuominos, kad naujasis modelis turės lazerinius priekinius žibintus, aukščiausios kokybės vidaus apdailą, o kėbulo konstrukcijoje naudojamas už plieną tvirtesnis, bet žymiai lengvesnis sustiprintas anglies pluoštas.

Naujos kartos „BMW 7“ pristatymas bus transliuojamas internetu per live.bmwgroup.com. Transliacija vyks birželio 10 d., nuo 19 val. 50 minučių. Viešai pademonstruoti šį modelį koncernas planuoja tik rudenį – Miunchene vyksiančioje parodoje. Netrukus po to „BMW 7“ pasirodys pardavimo salonuose, taip pat ir Lietuvoje BMW atstovaujančios „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

BMW jau anksčiau išplatintame vaizdo įraše atskleidė, kad 7 serijos automobiliai užbrėš naują kartelę prabangių sedanų rinkoje ir patvirtins BMW, kaip inovacijų lyderio, statusą. Naudojant „BMW EfficientLightweight“ technologijas koncernui pavyko pasiekti, kad „BMW 7 Series” sedanas bus 130 kilogramų lengvesnis nei pirmtakas. Be to, šio automobilio pirkėjai galės džiaugtis unikaliu komforto ir sportiškumo deriniu ir dar neregėtų elektroninių vairuotojo asistentų gausa.

Skelbta, kad būsimasis „BMW 7“ turės paskutinės kartos vieną efektyviausių savo klasėje šešių cilindrų benzininį motorą, pasižyminti puikiu galios ir kuklių degalų sąnaudų santykiu. Sukimo momentas „BMW 7“ automobilio galinės ašies ratams bus perduodamas per patobulintą aštuonių pavarų automatinę „Steptronic“ pavarų dėžę. Pavaros bus perjungiamos atsižvelgiant ne tik į važiavimo rėžimą, bet ir į automobilio navigacijos sistemos duomenis. Tad keičiantis reljefui ar įvažiuojant į posūkių seriją, pavaros bus perjungiamos efektyviau.

Naujos kartos sedanas bus aprūpintas distancinio parkavimo sistema: gavus komandą iš „BMW Display Key“ rakto automobilis galės pats įvažiuoti į ar išvažiuoti iš stovėjimo vietos – vairuotojui tuo metu būti automobilyje net nebūtina. Beje, ir patys „BMW 7“ rakteliai bus neįprasti – jie turės vaizduoklį-valdiklį.

Naujasis „BMW 7“ serijos sedanas bus aprūpintas informacine-pramogine „iDrive“ sistema. Viena iš šios sistemos inovacijų – naujos valdymo galimybės. Valdyti sistemą galima ne tik liečiant ekraną. BMW flagmane montuojama „iDrive“ reaguos ir į rankų judesius, tad sistemą valdyti bus galima tiesiog gestais.

Žinoma, automobilis bus komplektuojamas ir su pačiais naujausiais saugumą užtikrinančiais elektroniniais asistentais. „BMW 7“ serijos automobiliuose bus nuo susidūrimų važiuojant atbulomis apsauganti sistema. Taip pat šiame modelyje debiutuos sistema, įspėjanti vairuotoją apie iš šono, susikertančiu kursu artėjančius automobilius.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Gamintojo nuotr.

www,auto-bild.lt