„Lietuvos draudimas“ klientui padovanojo naujausią BMW 7

Laimėtojui raktelius nuo naujojo automobilio įteikė R.Geleževičius
Perki privalomąjį draudimą – laimi naują automobilį. Tokia sėkmė aplankė didžiausios šalies draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ klientą. Daugiau nei du mėnesius bendrovė skelbė akciją, kurios metu visi, įsigiję naująjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą, dalyvavo loterijoje, kurios prizas – prabangus  aukštos klasės „BMW 730d xDrive“.

Birželio 15 d. „Lietuvos draudimas“, prižiūrint audito kompanijai „Grant Thornton Rimess“ ir dalyvaujant nešališkiems liudininkams, tarp kurių – bendrovės klientai, burtų keliu išrinko automobilio laimėtoją. Juo tapo Voitech Kisel iš Naujosios Vilnios. Jam šiandien Vilniuje įteikti rakteliai nuo naujojo automobilio.

„Net nesitikėjau, kad būsiu tas laimingasis – galvojau, kur tau, aš juk paprastas žmogus!“, – džiaugsmo neslėpė „Lietuvos draudimo“ klientas, sužinojęs, kad nusipirkęs draudimą, kartu gavo dar ir naujutėlaitį automobilį, kainuojantį beveik 90 tūkst. eurų (310 tūkst. lt).

Automobilis jau yra apdraustas nauju privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu su nemokama pagalba kelyje, o mokesčius, susijusius su prizo įteikimu, sumokės „Lietuvos draudimas“.

„Mūsų tikslas – užtikrinti kiekvienam pas mus besidraudžiančiam vairuotojui kuo didesnį komfortą ir saugumą. Jam nebereikia sukti galvos, ką daryti, jei atokioje Lietuvos vietoje baigėsi degalai; kaip pakeisti padangą nesusipurvinus drabužių, nebereikia kliautis sėkme, kai tenka stabdyti pakeleivingus automobilius užklimpus kelyje. Taigi tai ne vien plikas draudimas – jis apsaugo nuo nereikalingo streso ir išlaidų – vidutiniškai vieno pagalbos kelyje iškvietimo kaina apie 84 eurus, jeigu vairuotojas neturi šią paslaugą suteikiančio draudimo. Tad vos viena tokia situacija – ir mūsų privalomasis draudimas atsiperka“, – sako „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento direktorius Raimondas Geleževičius.

Pagalba kelyje nuo kovo mėn. yra neatsiejama „Lietuvos draudimo“ privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo dalis. Bet kuris vairuotojas, metams apsidraudęs „Lietuvos draudime“, visą parą visus metus gali naudotis nemokama technine pagalba kelyje, jei neužsiveda variklis, tenka pakeisti ratą, užsitrenkė durelės, baigėsi degalai arba prireikia nutempti automobilį.

Išsami informacija apie burtų traukimo procedūrą paskelbta „Lietuvos draudimo“ svetainėje ir bendrovės Facebook paskyroje.

„Lietuvos draudimas“ yra pirmaujanti šalies ne gyvybės draudimo bendrovė, savo paslaugas teikianti daugiau nei pusei milijono privačių ir verslo klientų ir per metus atlyginanti klientams žalų už beveik 200 mln. litų. Klientais kasdien rūpinasi daugiau nei 1100 „Lietuvos draudimo darbuotojų. „Lietuvos draudimas“ tris kartus iš eilės yra pripažintas „Geriausiu darbdaviu“ ir išrinktas į geriausių Vidurio ir Rytų Europos darbdavių dešimtuką.

„Lietuvos draudimas“ nuotr.

www.auto-bild.lt